Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Член КДКА не є суб’єктом декларування – рішення суду

Член КДКА не є суб’єктом декларування – рішення суду

Cудова практика 16:27 Пн 01.11.21 2248 Переглядів Версія для друку

1 листопада НААУ як учасник справи № 640/16390/21 отримала повний тест рішення за адміністративним позовом адвоката, члена КДКА Київської області до НАЗК про визнання протиправним дій, визнання протиправним та скасування повідомлення від 12.05.2021 № 47/02/31483/21.

Окружний адміністративний суд міста Києва своїм рішенням від 27.10.2021 повністю задовольнив позовні вимоги позивача та зазначив, що позивач, будучи членом КДКА Київської області, не є суб’єктом декларування згідно ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» та не зобов’язаний подавати щорічні декларації як суб’єкт декларування.

Нагадаємо, наразі в парламенті у першому читанні прийнято законопроект №3602, яким пропонуються зміни до частини 5 статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. До другого читання Комітет ВР з питань антикорупційної політики підтримав поправку до ст. 45 Закону, відповідно до якої обов’язкове декларування не поширюється на членів кваліфікаційних, дисциплінарних та атестаційних комісій, утворених недержавними професійними самоврядними та саморегулівними організаціями, якщо ці особи не зазначені в п.1 пп. «а» -«в» і п.2  ч.1 ст. 3 Закону.

 

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування