Голова НААУ Лідія Ізовітова провела зустріч з нардепами Божиком і Янченко | НААУ

Голова НААУ Лідія Ізовітова провела зустріч з нардепами Божиком і Янченко

Різне
16:44 Пт 23.07.21 2505 Переглядів
Версія для друку

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова провела зустріч із заступником Голови Комітету ВР з питань антикорупційної політики Галиною Янченко та заступником Голови Комітету ВР з питань правової політики Валерієм Божиком.

З боку НААУ у зустрічі також взяли участь заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій та керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник.

Тематикою розмови стали законодавче врегулювання статусу та повноважень АРМА. Зокрема, йшлося про законопроект №5141 «Проект Закону про внесення змін до Закону України про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів щодо гарантій прав українських та іноземних інвесторів». НААУ та профільний Комітет з питань захисту бізнесу та інвесторів підтримували цю законодавчу ініціативу, оскільки вона приводить діяльність АРМА у відповідність до Конституції України, зокрема, до ст. 41 Основного закону. Наразі документ направлений на підпис Президентові України. Ключовими змінами законопроекту №5141 є норми, що обмежують повноваження Агентства в частині примусового продажу майна, яке перебуває в управлінні АРМА, до вироку суду.

Як було наголошено під час зустрічі, з урахуванням ухваленої парламентом редакції профільний закон про АРМА може повернути довіру до цього органу з боку адвокатської спільноти, суспільства та бізнесу.

Також народні депутати та керівництво НААУ обговорили подальші складові комплексної реформи АРМА, зокрема, внесення відповідних змін до Кримінального Процесуального Кодексу. Для підготовки такого законопроекту сторони планують провести спільний публічний захід.

Окрім того, в ході розмови йшлося про внесення змін до Податкового кодексу з метою спрощення оподаткування адвокатської діяльності. Ідеться про право адвокатів вести незалежну професійну діяльність за спрощеною системою оподаткування з можливістю сплачувати єдиний податок відповідної групи.

Як повідомлялося раніше, у п"ятницю Голова НААУ провела зустріч з Головою комісії з питань правової реформи щодо впровадження змін до законодавства в частині оподаткування адвокатської діяльності.

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів звернулася до Президента України Володимира Зеленського з проханням підтримати Проект Закону №5141.

 

 

 

Популярні новини

Дискусія

Проблеми захисту персональних даних в умовах воєнного стану…

В умовах воєнного стану особливої актуальності набуло питання уточнення даних про військовозобов'язаних. Адже держава повинна мати актуальну інформацію про мобілізаційний резерв. Водночас, цей процес супроводжується виникненням правових проблем.

13:28 Чт 25.07.24 580

Анонс

Розпочато реєстрацію на Форум ім. Й.Бронза

23 серпня в Одесі відбудеться Форум з кримінального права та процесу імені Йосипа Бронза. Відкрито реєстрацію на захід.

15:39 Ср 24.07.24 2024

Cудова практика

Автоматичне продовження тримання під вартою порушує право на…

Конституцією не визначено можливості обмеження права на свободу та особисту недоторканність, права на судовий захист, презумпції невинуватості та права на захист. Відтак, норма ч. 6 ст. 615 КПК про можливість автоматичного (без рішення суду) продовження тримання під вартою суперечить Основному Закону.

11:42 Ср 24.07.24 2270

Навчання

Інхаус або зовнішній консультант: що молодому юристу варто знати?

Куди молодому правнику краще йти працювати: до юридичної фірми чи на підприємство? Як визначитися з пріоритетами, реально оцінити свої можливості та максимально ефективно використати набуті знання?

16:24 Вт 23.07.24 3727

Дискусія

Уточнення військово-облікових даних: спірні питання обговорили…

16 липня сплив установлений законом 60-денний термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані. Напередодні в НААУ обговорювали повʼязані із цим проблемні питання.

15:57 Чт 18.07.24 13484

Взаємодія

У Раді Європи підтримують розвиток НААУ

Офіс Ради Європи в Україні надаватиме всіляку підтримку розвитку Національної асоціації адвокатів України та її ініціативам на користь українського суспільства.

11:13 Ср 17.07.24 10990

Дискусія

Як компенсувати нестачу кадрів в будівельній сфері пояснив голова…

В Україні простежується дефіцит кадрів у будівельній сфері, який нині становить близько 40 %. Згідно з даними Конфедерації роботодавців України, за два роки кількість офіційно зареєстрованих працівників у будівельному секторі скоротилася на 25,4 %, до майже 300 тисяч людей. Будівельні компанії вимушені залучати до роботи іноземні кадри.

11:16 Вт 16.07.24 11049

Законодавство

Сплата судового збору за позов немайнового характеру: що варто…

Спроба спростити правила сплати судового збору може призвести до ситуації правової невизначеності, коли на випадок подання позову з кількома вимогами немайнового характеру не буде регулюючої норми.

14:12 Пн 15.07.24 12463

Вестник:№ 6 червень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл