Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Голова НААУ Лідія Ізовітова провела зустріч з нардепами Божиком і Янченко

Голова НААУ Лідія Ізовітова провела зустріч з нардепами Божиком і Янченко

Адвокатура 16:44 Пт 23.07.21 1857 Переглядів Версія для друку

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова провела зустріч із заступником Голови Комітету ВР з питань антикорупційної політики Галиною Янченко та заступником Голови Комітету ВР з питань правової політики Валерієм Божиком.

З боку НААУ у зустрічі також взяли участь заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій та керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник.

Тематикою розмови стали законодавче врегулювання статусу та повноважень АРМА. Зокрема, йшлося про законопроект №5141 «Проект Закону про внесення змін до Закону України про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів щодо гарантій прав українських та іноземних інвесторів». НААУ та профільний Комітет з питань захисту бізнесу та інвесторів підтримували цю законодавчу ініціативу, оскільки вона приводить діяльність АРМА у відповідність до Конституції України, зокрема, до ст. 41 Основного закону. Наразі документ направлений на підпис Президентові України. Ключовими змінами законопроекту №5141 є норми, що обмежують повноваження Агентства в частині примусового продажу майна, яке перебуває в управлінні АРМА, до вироку суду.

Як було наголошено під час зустрічі, з урахуванням ухваленої парламентом редакції профільний закон про АРМА може повернути довіру до цього органу з боку адвокатської спільноти, суспільства та бізнесу.

Також народні депутати та керівництво НААУ обговорили подальші складові комплексної реформи АРМА, зокрема, внесення відповідних змін до Кримінального Процесуального Кодексу. Для підготовки такого законопроекту сторони планують провести спільний публічний захід.

Окрім того, в ході розмови йшлося про внесення змін до Податкового кодексу з метою спрощення оподаткування адвокатської діяльності. Ідеться про право адвокатів вести незалежну професійну діяльність за спрощеною системою оподаткування з можливістю сплачувати єдиний податок відповідної групи.

Як повідомлялося раніше, у п"ятницю Голова НААУ провела зустріч з Головою комісії з питань правової реформи щодо впровадження змін до законодавства в частині оподаткування адвокатської діяльності.

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів звернулася до Президента України Володимира Зеленського з проханням підтримати Проект Закону №5141.

 

 

 

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування