Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з міжнародного права затвердив план роботи на друге півріччя 2021 року

Комітет з міжнародного права затвердив план роботи на друге півріччя 2021 року

Адвокатура 15:38 Пт 23.07.21 554 Переглядів Версія для друку

У НААУ відбулось чергове засідання Комітету з міжнародного права в онлайн-форматі 22 липня. На порядок денний засідання для обговорення були винесені наступні питання:

1. Новоприйняте Положення про Комітети та інші новини, пов'язані з діяльністю комітетів НААУ.

 2. Актуальна судова практика Верховного суду на користь шукачів захисту у спорах щодо вирішення питання про визнання їх біженцями або особами, які потребують додаткового захисту.

Під час обговорення першого питання Голова Комітету, Віталій Власюк підкреслив основні нововведення Положення, які покликані сприяти підвищенню рівня залученості адвокатів у процес удосконалення правової системи держави та наближувати її до міжнародних стандартів.

Окрім цього, Власюк В.В. наголосив на тому, що згідно з новоприйнятим положенням, комітет буде більш активно долучатися до здійснення законопроектної діяльності, включно з моніторингом відповідних законопроектів, а також розробки пропозиції до проектів законів.

Олена Калашник, адвокат та член Комітету, наголосила на тому, що нещодавно Верховний Суд вже узагальнив практику з питань визнання осіб біженцями, однак, у будь-якому разі існує необхідність в розробці проекту узагальнення практики з позиції адвоката. За результатом обговорення комітет ухвалив рішення про подальшу розробку та публікацію відповідного документу для покращення адвокатської практики.

Після обговорення всіх питань, пов’язаних з діяльністю Комітету, учасники засідання затвердили план діяльності та домовились активно співпрацювати над завершенням наявних проектів.

Текст і фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування