Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Надія Корінна та Володимир Клочков обрані до нового складу Ради Федерації профспілок України

Надія Корінна та Володимир Клочков обрані до нового складу Ради Федерації профспілок України

Адвокатура 15:50 Ср 26.05.21 836 Переглядів Версія для друку

На VIII З'їзді Федерації профспілок України Голову Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Володимира Клочкова та Голову Всеукраїнської профспілки адвокатів Надію Корінну обрано до нового складу Ради Федерації профспілок України.

Щиро вітаємо колег з успіхом у громадській діяльності та бажаємо сил і енергії у захисті соціальних прав адвокатів.

Федерація професійних спілок України є найбільш чисельним профспілковим об’єднанням в Україні. До складу ФПУ входять 44 всеукраїнські профспілки і 25 профоб’єднань.

Метою діяльності ФПУ є вираження, представлення інтересів і захист прав організацій – членів ФПУ, координація їхніх колективних дій, представництво і захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, їх організаціями і об'єднаннями, а також з іншими об'єднаннями громадян.

Основними завданнями ФПУ є захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок; соціальний захист членів профспілок та їхніх сімей; відстоювання духовних, соціально-культурних прав та інтересів членів профспілок; правовий захист членів профспілок; посилення впливу на політичне життя і формування громадянського суспільства; вдосконалення системи соціального партнерства: профспілки, роботодавці, держава; розвиток співпраці з іншими профспілками та їх об'єднаннями; забезпечення прав та можливостей жінок і чоловіків; зміцнення ФПУ як найбільшого представницького профцентру України; поглиблення міжнародних зв'язків ФПУ.

Володимир Клочков є заступником Голови Всеукраїнської профспілки адвокатів України, що входить до складу ФПУ.

У 2018 році між Національною асоціацією адвокатів України та Всеукраїнською профспілкою адвокатів України було підписано меморандум про співробітництво.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2021 - Вісник;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування