Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У регіональному представництві «UNBA NextGen» Чернігів оновлений керівний склад

У регіональному представництві «UNBA NextGen» Чернігів оновлений керівний склад

Адвокатура 13:07 Ср 05.05.21 641 Переглядів Версія для друку

Регіональне представництво «UNBA NextGen» у Чернігівській області очолила адвокат Катерина Ширай, яка минулого року була нагороджена Подякою Голови НААУ, РАУ.

Крім того, разом з Катериною Ширай регіональне представництво очолює Тетяна Веремій, повноваження якої минулоріч продовжили до кінця поточного року, згідно із розпорядженням Голови НААУ, РАУ.

«Чернігівське регіональне представництво – це команда кращих, найсміливіших та лише впевнених у собі професіоналів. Чому ми об’єдналися? Робота в команді – це велика сила. Це можливість здобути досвід взаємодії, відповідальності, це безмежна кількість ідей, практичних порад та спільних цілей, створення інноваційних рішень. Наша команда відкриває свої двері для молодих, амбітних, цілеспрямованих та рішучих адвокатів. Приєднуйтесь, разом ми потужна сила» - зазначила Катерина Ширай.

Подати заявку на вступ до молодіжного комітету НААУ можна, заповнивши електронну анкету за посиланням.

Текст та фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2021 - Вісник;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування