Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокастької діяльності НААУ відзвітував про свою діяльність

Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокастької діяльності НААУ відзвітував про свою діяльність

Адвокатура 14:52 Вт 02.03.21 1375 Переглядів Версія для друку

Презентуємо звіт Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ за 2020 рік.

Протягом минулого року до Комітету надійшло 101 звернення про порушення прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, кожне з яких було належним чином опрацьовано. Зокрема, Комітетом було надіслано 43 звернення керівництву правоохоронних органів з вимогами припинити порушення прав адвокатів, провести службові розслідування щодо порушників та притягнути  винних до дисциплінарної відповідальності.

2020 року було проведено 12 засідань, які було присвячено розгляду звернень про порушення професійних прав адвокатів та визначенню пріоритетних напрямків діяльності Комітету.

Комітет взяв участь в організації низки заходів, зокрема, міжнародної дискусії на тему «Правове регулювання незалежної професійної діяльності адвоката в Україні». Захід було проведено 18 вересня 2020 року спільно НААУ та Міжнародною комісією юристів.

Членами Комітету також було підготовлено 18 публікацій, які були розміщені на сайті НААУ, ВША НААУ, ЗМІ та на сторінці Комітету в facebook. Серед актуальних - інтерв’ю з Головою Комітету Ганною Боряк, в якому було обговорено проблему зростання кількості випадків порушення прав адвокатів в Україні.

Ознайомитися детальніше зі звітом Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ можна за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування