Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ звільнила від сплати внеску 350 адвокатів

НААУ звільнила від сплати внеску 350 адвокатів

Адвокатура 14:20 Ср 27.01.21 4291 Переглядів Версія для друку

До НААУ надходять заяви від адвокатів про звільнення їх від оплати частини внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на 2021 рік.

Минулого року рішенням РАУ №22  встановлено категорії адвокатів, які звільняються від сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

На підставі цього рішення Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова підписала розпорядження, якими 346 адвокатів звільнено від сплати 30% адвокатського внеску, який має бути перерахований на НААУ. Заяви були подані від інвалідів І та ІІ груп, ліквідаторів аварії на ЧАЕС І та ІІ категорій, учасників бойових дій на  території інших країн та учасників АТО, переселенців.

На розгляді перебуває ще орієнтовно 150 заяв про звільнення від сплати внеску на цих підставах.

До уваги адвокатів! У разі, якщо ви маєте підтверджуючі документи про належність до вказаних пільгових категорій, до 31 січня ви можете подати заяву до НААУ. Порядок подачі такої заяви викладений тут

Отримати консультації з питань оплати внесків можна у РАР або у відділі ЄРАУ НААУ, звернувшись на адресу vnesok@mail.unba.org.ua. УВАГА! Надсилати документи про отримання пільги на цю адресу не потрібно!

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2021 - Вісник;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування