Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Запрошуємо на творчий вечір “Дивосвіт палітри і слова”

Запрошуємо на творчий вечір “Дивосвіт палітри і слова”

Анонси 17:04 Чт 15.10.20 351 Переглядів Версія для друку

22 жовтня 2020 року о 19:00 в НААУ за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив у співпраці з Центром досліджень адвокатури і права відбудеться творчий вечір “Дивосвіт палітри і слова” у межах проведення Першого усеукраїнського поетичного конкурсу “Адвокатська ліра”.

Окрім цього, відбудеться відкриття виставки художніх робіт “Барви душі” Анни Мацієвської та презентація книг “Кава з медом” та “Свій берег” Олександра Черних.

Програма творчого вечора “Дивосвіт палітри і слова”

Анна Мацієвська адвокат і художниця представить свої роботи у художній виставці “Барви душі”. Адвокатеса розповість про себе та познайомить усіх присутніх із своєю творчістю.

“Я обожнюю поезію, особливо лірику, дуже люблю театр та малювати. Вважаю, що мистецтво робить нас кращими та більш чутливими, виховує любов до прекрасного. Дякуючи тому, що я малюю квіти, я стала більш спостережливою, навчилися бачити прекрасні світанки і заходи сонця, красу природи, квітів, метеликів, різноманіття кольорів, отримую неймовірне задоволення від того, що Господь благословив мене таким маленьким, але дуже гарним талантом, що я з радістю малюю для своїх рідних, друзів і клієнтів, яких особливо люблю. Я отримую велике душевне задоволення, коли мої картини комусь радують око, коли радіють моїм дарункам і головне, що мої картини  вішають на стіни, і говорять, що ці картини зігрівають їх, що в них є емоція. Я вкладаю частинку свого душевного тепла у кожну картину і щиро ділюсь ним з іншими людьми” - розповідає Анна Мацієвська.

Олександр Черних адвокат і письменник, автор книг “Кава з медом” та “Свій берег”. У ході Творчого вечора Олександр планує презентувати свої книги та прочитати учасникам декілька творів із них. 

“Ми всі летимо наввипередки з часом. Світ пізнаємо з екранів планшетів та смартфонів, намагаючись за скороченими висловами, абревіатурами та схемами розпізнати справжнє життя, яке самі ж у ті криптограми й заховали. А воно у миттєвостях, справжніх вчинках, роздумах про реальне. Саме у таких миттєвостях ми живемо і запам’ятовуємо смаки квітів, кави, поцілунків. І такі вчинки створюють світ і все справжнє навколо нас” - зазначає Олександр Черних.

Тож запрошуємо Вас долучитися до прекрасного, урізноманітнити карантинну буденність разом із друзями і колегами!

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№10 жовтень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування