Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 2 серпня відбулося силове захоплення приміщення НААУ.

2 серпня відбулося силове захоплення приміщення НААУ.

Адвокатура 14:04 Чт 02.08.18 16104 Переглядів Версія для друку

2 серпня відбулося силове захоплення приміщення НААУ.

Об 11:45 до НААУ увійшла група мітингуючих на чолі з адвокатом Андрієм Мамалигою, за участю народних депутататів Євгена Дейдея та Степан Хмари

Приводом для цього стало засідання КДКА м. Києва, під час якого мав відбутися розгляд дисциплінарної скарги щодо Мамалиги. З 10:00 Мамалига розпочав пікет під офісом НААУ за участю представників добровольчих батальонів та радикальних організацій, священників та народних депутатів Дейдея та Хмари. Лунали заклики до зміщення керівництва НААУ, образи на адресу адвокатів як професії, а також до прийняття нового закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, проти якого виступають адвокати публічно.

У час, на який було призначено питання Мамалиги, він закликав усіх увійти до офісу НААУ та захистити Мамалигу.

При цьому поліція, яка була присутня, фактично дозволила захоплення офісу НААУ групою невстановлених осіб.

До кімнати, де відбувалося засідання, увійшов натовп орієнтовно зі 100 осіб і заблокував членів КДКА у залі.

Почалися крики і образи, звинувачення комісії у відсутності повноважень, Мамалига через гучномовець почав вимагати протоколи конференції адвокатів м. Києва 2016 року, посвідчення присутніх адвокатів. Через півтори години до зали була викликана швидка допомога.

Присутні при цьому представники поліції жодним чином не реагували на дії сторонніх осіб, натомість мітингувальники прикривалися присутністю народних депутатів та їхніх помічників, спекулювали участю родичів Небесної сотні та ветеранів АТО. На жаль, у цій провокації був використаний і народний депутат Степан Хмара, який почав виривати документи у адвоката Тетяни Гнатюк та ображати.

НААУ вважає, що такими діями група активістів організувала силове захоплення органів адвокатського самоврядування. Бездіяльність поліції пояснюється тим, що в цьому брав участь народний депутат від “Народного фронту” Дейдей, тієї самої політичної сили, представник якої очолює Міністерство внутрішніх справ.

НААУ звернеться до правоохоронних органів з приводу цієї безпрецедентної події.

Напередодні НААУ направила звернення до керівництва держави та послів Великої сімки та Євросоюзу, офісів Ради Європи та ОБСЄ з приводу руйнування конституційного інституту адвокатури в Україні шляхом силових акцій.

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування