Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з медіації пропонує залучати медіаторів до спорів між адвокатами

Комітет з медіації пропонує залучати медіаторів до спорів між адвокатами

Адвокатура 14:17 Пт 06.04.18 2860 Переглядів Версія для друку

Комітет з питань медіації пропонує залучати медіаторів для вирішення дисциплінарних спорів між адвокатами.

05 квітня 2018р. відбулось чергове засідання Комітету з питань медіації НААУ. На засіданні було обговорено план роботи Комітету на 2018р., зокрема проведення заходів для адвокатів щодо підвищення кваліфікації в сфері альтернативних методів врегулювання спорів та підбито підсумки роботи Комітету за 2017р.

Під час засідання було вирішено звернутись до голів Рад адвокатів регіонів з пропозицією призначити відповідального члена Ради адвокатів, сертифікованого медіатора та залучати зазначених осіб для врегулювання спорів у разі ініціювання адвокатом дисциплінарного провадження стосовно іншого адвоката.

На засіданні були відзначені члени Комітету подяками Національної асоціації адвокатів України за активну роботу в Комітеті.  Подяки отримали: заступник голови Комітету Станіслав Скрипник і член Комітету Софія Погоріла.

Також, було  прийнято рішення рекомендувати адвокатам які мають бажання стати сертифікованими медіаторами проходити навчання у Вищій Школі Адвокатури НААУ за програмою «Мистецтво медіації для адвокатів».

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування