"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
10 жовтня відбудеться голосування за кандидатів до складу Громадської ради при АРМА

У вівторок, 10 жовтня, усі громадяни, які проживають на території України зможуть проголосувати за кандидатів до складу Громадської ради при Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.
Відповідно до Закону України “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», Національне агентство є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні.
Для забезпечення громадського контролю за діяльністю Національного агентства формується Громадська рада при Національному агентстві. Порядок організації та проведення конкурсу з формування Громадської ради при Національному агентстві визначається постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017 р. № 86.
10 жовтня 2017 року в період з 9-00 до 21-00 години через офіційний веб-сайт Національного агентства (www.arma.gov.ua) буде проведено відкрите рейтингове інтернет-голосування з формування персонального складу Громадської ради. Участь в інтернет-голосуванні може взяти будь-який громадянин, який проживає на території України та проголосувати не більш як за дев’ять кандидатів. Обраними до Громадської ради за результатами інтернет-голосування вважаються дев’ять кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.
Серед кандидатів, які допускаються до участі в інтернет-голосуванні шість осіб є адвокатами - членами Національної асоціації адвокатів України, які висуваються громадськими об’єднаннями, а саме:
- Білоус Василь Васильович - Громадська спілка «Харківська громадська люстраційна палата»;
- Кальченко Сергій Вітальович - Громадська організація «Всеукраїнська Організація «Українська асоціація фахівців із залучення інвестицій «ПРОІНВЕСТ» ;
- Тарасенко Анатолій Володимирович - Громадська організація «Відкрита Україна» ;
- Татарин Вікторія Миколаївна - Волинська обласна громадська організація «Інваволинь-нова»; Громадська організація «Автомобільний клуб інвалідів поршень Волині»;
- Федоров Олег Володимирович - Громадська організація «Антикорупційний штаб»;
- Хомічов Ігор Олександрович - Громадська організація «Центр підтримки і сприяння захисту прав людини»;
- Чобітько Ігор Вікторович - Громадська організація «Об’єднання адвокатів Харківська обласна колегія адвокатів» .
Це свідчить про активну громадську позицію адвокатів в процесі здійснення контролю за діяльністю органів виконавчої влади.
Формування складу Громадської ради при Національному агентстві повинно забезпечуватись кваліфікованими фахівцями. З метою забезпечення здійснення захисту прав та свобод людини та громадянина на професійній основі запрошуємо всіх адвокатів України підтримати особистою участю в інтернет-голосуванні вищевказаних кандидатів до складу Громадської ради при Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.
Популярні новини

Взаємодія
Адвокати та архівісти об’єдналися для збереження правової…
Національна асоціація адвокатів України, Рада адвокатів Львівської області та Центральний державний історичний архів України у м. Львів підписали Меморандум про співпрацю. Документ відкриває нові можливості для вивчення та популяризації історії української адвокатури, архівних досліджень і створення спільних науково-просвітницьких проектів.

Анонс
Адвокатів запрошують до створення стандартів для ШІ
До 18 липня триває прийом заявок до Юридичного комітету Міжнародної асоціації етики та доброчесності штучного інтелекту (AI Ethics & Integrity International Association, AIEI).

Законодавство
У НААУ оцінили ідею збільшення строків відповідальності за…
Неспроможність держави забезпечити відповідальність за порушення у сфері доступу до інформації, зокрема за несвоєчасне надання, ненадання або надання неповної чи недостовірної інформації у відповідь на адвокатський запит, є не лише питанням свободи слова, а й проблемою доступу до правосуддя.

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?