Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Інтелектуальна власність: потенціал відновлення України

До початку трансляції:

Форум

Інтелектуальна власність: потенціал відновлення України

364 Переглядів Версія для друку
9:00 Пт 01.07.22
онлайн
Доповідачі: відповідно до програми
Організатор: Комітет НААУ з інтелектуальної власності, Національна асоціація патентних повірених України, НДІ інт

Запрошуємо професійну спільноту долучитися до обговорення перспектив розвитку ір-сфери та її ролі у відновленні України. Захід включає три дискусійні сесії:

політична сесія – експерти висловляться щодо стратегічних викликів ір-сфери, векторів її розвитку, окреслять державне бачення місця ір-сфери у процесах відновлення України;

бізнес-сесія - представники ір-бізнесу та індустрій охарактеризують сучасний стан сфери з погляду бізнесу, звернуть увагу на основні проблеми та запропонують шляхи вирішення;

правозастосовна сесія – відомі юристи проаналізують вплив військової агресії на процедури охорони і захисту прав інтелектуальної власності, розглянуть практику діяльності Національного органу інтелектуальної власності, судових, митних і правоохоронних органів.

Представники парламенту, виконавчої влади, судових і правоохоронних органів, судово-експертних установ, наукових установ, адвокати, патентні повірен, та інші провідні експерти проаналізують сучасний стан сфери інтелектуальної власності та ключових індустрій, окреслять стратегічне бачення розвитку сфери та її ресурсні можливості для відновлення України.

Детально про захід можна прочитати тут.

Реєстрація для участі за посиланням.

Контактна особа: Аліна Черемис, a.cheremys@unba.org.ua

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування