Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Вебінар: Призначення арбітра: як обрати та які етичні правила та інші фактори треба враховувати?

До початку трансляції:

Різне

Вебінар: Призначення арбітра: як обрати та які етичні правила та інші фактори треба враховувати?

1187 Переглядів Версія для друку
15:00 Вт 18.01.22
Онлайн
Доповідачі: Сажко Анна, Хріпкова Кристина
Організатор: Вища школа адвокатури НААУ
Під час вебінару поговоримо про:

важливість правильної номінації або призначення арбітра стороною в міжнародному комерційному арбітражному спорі, і чому ні в якому разі не треба ігнорувати використання цього права.
вибір арбітра, поміж іншим, впливає на якість та ефективність арбітражного процесу, вибір закону та тлумачення договорів / закону, застосування певних процедур, включаючи підхід до розкриття інформації, та інше.
буде детально розглянуто метод та процедуру формування складу арбітражного трибуналу за різними арбітражними регламентами, зокрема за регламентами Лондонського міжнародного арбітражного суду (LCIA), Стокгольмської торгової палати (SCC) та Міжнародного торгової палати (ICC).
серед практичних порад сфокусуємося на тому, з чого почати відбір потенційного арбітра, як проводити due diligence.
про конфлікти інтересів: Керівні принципи IBA про конфлікт інтересів, процедуру відводу арбітрів за різними арбітражними регламентами та приклади рішень про відводи.
наостанок звернемо увагу на статистичні дані щодо призначених арбітрів та на тренди, які наразі панують в міжнародній арбітражній спільноті щодо збільшення гендерного, вікового та географічного різноманіття серед призначених арбітрів.

 

Реєстрація за посиланням.

Звертаємо увагу адвокатів, що перед лекцією та після її завершення слід відсканувати QR-код, який буде відображено на екрані вебінарної кімнати.

На помічників, стажистів та інших учасників вебінару процедура сканування QR-коду не поширюється.

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування