Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів в м. Тернопіль

Семінар

До початку трансляції:

Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів в м. Тернопіль

10:00 Сб 07.03.15
м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8
Доповідачі: Доповідачі згідно порядку денного семінару
Організатор: НААУ

Національна асоціація адвокатів України оголошує про проведення 7 березня 2015 року в м. Тернопіль семінару з підвищення кваліфікації адвокатів. Семінар буде присвячений найбільш актуальним питанням тлумачення та застосування українського законодавства, історії адвокатури та адвокатській етиці.

До участі в семінарі запрошуються адвокати Тернопільської та Хмельницької областей, а також адвокати з інших регіонів України.

Реєстрація на захід адвокатів з Тернопільської області та інших регіонів України здійснюватиметься через Раду адвокатів Тернопільської області; контактна особа – Балабан Петро Олегович, тел. (096) 559-87-67.

Реєстрація на захід адвокатів з Хмельницької області здійснюватиметься через Раду адвокатів Хмельницької області; контактна особа – Басиста Наталія Юріївна, тел. 0382630060, (050) 979-62-38.

Місце проведення семінару: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, сесійна зала Тернопільської обласної ради. Початок реєстрації – о 09:00 годині. Початок семінару – о 10:00 годині.


Матеріали заходу


Програма семінару
Пост-реліз семінару


Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування