Власний досвід у професії. Вікторія Пінчук | НААУ

Головна цитата

Вікторія Пінчук - адвокат, регіональний представник молодіжного комітету НААУ - UNBA NextGen в Одеській області.

Публікація

Власний досвід у професії. Вікторія Пінчук

10:42 Пт 10.03.23 Автор : Вікторія Пінчук 3047 Переглядів Версія для друку

Зі шкільних років мала хист до гуманітарних наук і творчості, батьки жодним чином не пов’язані з юриспруденцією та однозначно дослухалися до вподобань - цікавості щодо  правознавства. Тому після отримання атестату вступила до коледжу на правовий факультет, а пізніше -до юридичної академії і не помилилася зі своїм вибором.

Присвятивши роки науці про право, у 2018 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та продовжую реалізовувати себе у професії адвоката. Загалом практикую в юридичній діяльності 10 років, що виховало в мені дисципліну, самодостатність та нестандартне мислення, адже наша професія це не лише інтелектуальна і напружена робота, але й творча.

Найкращий наставник у професії - це власні помилки, досвід та, звісно, постійні практика і самовдосконалення.

Перше судове засідання - це справа про позбавлення батьківських прав. Все пройшло цікаво і завершилося успішно. Хоч у юриспруденції практикувала у різних сферах, але без роботи у суді я не уявляю своєї діяльності, у мене це завжди викликає справжній запал, адже це сутність правосуддя.

Справа, яка мені найбільше запам’яталась, - про відшкодування шкоди, завданої використанням водних ресурсів, адже ціна спору з державними органами досягала мільйонів, а я на той момент була досить молодим юристом. Проте, незважаючи на незначний досвід, захищала інтереси клієнта від початку і до кінця, у всіх судових інстанціях і з нестандартними ідеями та тактикою. Під час розгляду цієї справи застосувала всі можливі і неможливі знання. Прекрасний досвід, який дав мені сильну рису - боротися до кінця і ніколи не здаватися, вірити у власні сили як професіонала.

Моє життєве кредо: “У першу чергу довіряй собі і довірся власним інтуїції та досвіду”.

Стаття підготовлена у межах рубрики «Власний досвід у професії» Молодіжного комітету НААУ - UNBA NextGen та Комітету з питань гендерної політики, що діє у складі НААУ, також Програми з розвитку жіночого лідерства в адвокатурі та стимулювання дівчат і жінок до вибору адвокатської професії.

Автор публікації: Вікторія Пінчук

 

Інші публікації автора

Вестник:№12 грудень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорії

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл