"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Молодіжний комітет НААУ отримав нового очільника
Головою Молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів України – UNBA NextGen, який опікується питаннями забезпечення розвитку адвокатури України з погляду тяглості поколінь, сприяння кар’єрному зростанню молодих адвокатів, призначено Ігоря Андрєєва.
Відповідне розпорядження підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова 9 січня.
І.Андрєєв здобув повну вищу юридичну освіту в Національному університеті «Одеська юридична академія». Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю отримав у 2020 році.
З 2021 року представляв UNBA NextGen в Одеській області, в 2022-му переїхав до Києва, а у 2024-му був призначений заступником голови Молодіжного комітету.
«За час своєї роботи я зустрічав чимало молодих, амбітних правників, адвокатів, яким бракувало розуміння, як реалізувати свій потенціал, - відзначив І.Андрєєв. - А потенціал у всіх хто залишився в Україні та продовжує працювати, приносити користь, захищати зневірених людей – безмежний!».
Він висловив переконання, що зараз потрібно сконцентруватися на допомозі молодим людям які обрали юриспруденцію, допомогти знайти та реалізувати себе. «Потрібно на власному досвіді показувати, що все можливо! Навчати, підтримувати, мотивувати, підвищувати рівень – наше завдання. Генерація молодих адвокатів має своєю працею закріпити усвідомлення у суспільстві важливості інституту адвокатури, своїм професійним рівнем підвищити престиж та авторитет адвокатури. На цьому і зосередимо свої зусилля», - пообіцяв новий голова UNBA NextGen.
З моменту утворення у 2018 році комітет сформував регіональні осередки у 23 регіонах, визначив основні напрями діяльності із закріпленням відповідальних за кожен із них. Це дало можливість підтримувати постійний діалог з молоддю та студентами, обмінюватися досвідом з досвідченими колегами та залучати молодих адвокатів до адвокатського самоврядування. Завдяки діяльності комітету НААУ посилила позиції української адвокатури на міжнародній арені. Сергій Барбашин, який очолював комітет з 2020 року, став першим українцем, який увійшов до правління Європейської асоціації молодих адвокатів (EYBA) та очолив її. «Я пишаюся роботою NextGen та нашими досягненнями. Безмежно вдячний керівництву НААУ за довіру, а колегам - за внесок у розвиток. NextGen – це наше спільне досягнення. Я бажаю успіхів наступникам у розвитку цього унікального проекту», - зазначив адвокат.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини
Дискусія
Англійське право та відбудова: у Лондоні запустили…
4 червня у Лондоні відбувся UK–Ukraine English Law Forum, який покликаний стати платформою правничого діалогу між правничими спільнотами України та Великої Британії. Серед ключових тем — застосування англійського права, комерційні спори, арбітраж і медіація в контексті інвестицій та післявоєнної відбудови України.
Дорожня карта
Інституційні питання професії адвоката: підгрупа систематизує…
3 червня у Національній асоціації адвокатів України відбулося засідання підгрупи «Інституційні питання професії», що працює в межах Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права у частині реформування адвокатури.
Дискусія
Правові інструменти захисту бізнесу в умовах війни проаналізували…
Український бізнес працює в умовах війни, браку фінансування, тиску правоохоронних органів, регуляторної непередбачуваності та складного судового захисту. Про те, які правові інструменти можуть допомогти бізнесу зберігати активи, залучати інвестиції, документувати ризики та відшкодовувати збитки, говорили під час круглого столу «Виклики, які зазнає бізнес в 2026 році».
Видання
Сімейне право під час війни: Комітет НААУ підготував новий бюлетень
Питання утримання дітей, визначення їхнього місця проживання, поділу майна подружжя, міжнародного елемента в сімейних спорах і захисту дітей залишаються серед ключових у практиці сімейного права. Новий бюлетень Комітету НААУ допоможе адвокатам відстежити законодавчі зміни та актуальні підходи Верховного Суду.
Призначення
Речником НААУ призначено Андрія Булгарова
Речником Національної асоціації адвокатів України став український телеведучий та журналіст Андрій Булгаров. Він відповідатиме за реалізацію інформаційної політики, розширення взаємодії із журналістською спільнотою та представлення офіційної позиції Асоціації як в Україні, так і на міжнародному рівні.
Захист військових
НААУ розвиває напрям правового супроводу постраждалих від війни
Комітет НААУ з питань захисту постраждалих від збройної агресії проти України, компенсаційних механізмів та євроінтеграційного правового забезпечення відновлення продовжує роботу над форматами допомоги військовим, ветеранам, членам їхніх родин і бізнесу, що зазнав шкоди внаслідок війни.
Дискусія
Гендерне врядування як інструмент юридичної практики дослідили…
27 травня у НААУ відбулася фахова дискусія «Гендерна політика та урядування в юридичній практиці», ініційована Комітетом НААУ з питань гендерної політики. Під час заходу учасники обговорили методичні рекомендації, підготовлені для використання у юридичній практиці та правопросвітництві.
Дискусія
Гарантії захисту прав громадян на досудовому розслідуванні…
Захист прав громадян на досудовому розслідуванні потребує передусім належного судового контролю, зрозумілих правил для сторін кримінального провадження та практичних механізмів реагування на порушення.