Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - РАУ: створено Вищу школу адвокатури НААУ

РАУ: створено Вищу школу адвокатури НААУ

Адвокатура
16:48 Пн 21.12.15 3172 Переглядів
Версія для друку

На засіданні Ради адвокатів України, 17 грудня 2015 року було прийнято рішення про створення Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Ректором Вищої школи адвокатури призначено Святоцького Олександра Дмитровича, Голову науково-консультативної ради НААУ. Першим проректором обрано Дроздова Олександра Михайловича, Голову Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

Також, на засіданні РАУ було затверджено Статут закладу.

Основними завданнями Вищої школи адвокатури є: проведення досліджень з історії, організації та діяльності адвокатури, підготовка практичних рекомендацій щодо вдосконалення діяльності адвокатури, впровадження провідних європейських стандартів якості надання правової допомоги, захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, співпраця з міжнародними правовими інституціями, вивчення та узагальнення механізмів реалізації актів законодавства, наукове забезпечення проведення правової реформи, підготовка наукових кадрів і підвищення їх кваліфікації та інше.

НААУ вітає керівників школи адвокатури з обранням та бажає плідної та результативної роботи у популяризації нових наукових дослідження з історії адвокатури і права та адвокатської професії в цілому.

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл