Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Підвищення кваліфікації адвокатів - підсумки трьох років

Підвищення кваліфікації адвокатів - підсумки трьох років

Адвокатура 11:32 Пн 21.12.15 12946 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України провела 19 семінарів з підвищення кваліфікації адвокатів в 17 регіонах України у 2015 році. Семінари охопили понад 5 тисяч адвокатів, які за результатами участі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації. На семінарах НААУ розглядалися найбільш актуальні питання тлумачення та застосування національного законодавства, практика Європейського суду з прав людини, питання історії адвокатури тощо. Традиційно в програму семінарів НААУ включалися і питання адвокатської етики, навчання з якої є обов’язковим складовим елементом підвищення кваліфікації адвоката.

Доповідачами на заходах виступили визнані українські експерти з різних питань - судді, адвокати, науковці. Більше того у 2015 році збільшився кількісний  склад сертифікованих експертів НААУ на понад 150 чоловік і наразі складає 513.

Слід також зауважити, що під час семінарів між доповідачами та слухачами виникали жваві дискусії з питань застосування на практиці норм українського законодавства, що свідчить про інтерес серед адвокатів до розгляду зазначених тем.

Також, у 2015 році завершився трирічний звітний період оцінювання, передбачений пунктами 12-15 Порядку підвищення кваліфікації адвокатів. Відтак, нагадуємо всім адвокатам про необхідність надати не пізніше 31 січня 2016 року до відповідної ради адвокатів регіону картку обліку залікових балів, форма якої встановлена у Додатку 7 до цього Порядку, та копії документів, що підтверджують підвищення його кваліфікації протягом 2015 року.

На наступний 2016 рік НААУ запланувала спрощення процедури обліку залікових балів з підвищення кваліфікації адвокатів, шляхом їх внесення в ЄРАУ, що забезпечить прозорість та відкритість даного процесу. Детальніше щодо нової процедури обліку залікових балів з підвищення кваліфікації адвокатів можна буде дізнатися з новини НААУ найближчим часом.  

Довідково: згідно Порядку, зазначені документи можуть бути витребувані у адвоката у разі надходження до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури скарг (окремих ухвал, подань, постанов) про порушення, вчинені адвокатом або про низький рівень якості наданої ним правової допомоги та враховуються при розгляді дисциплінарної справи, а також при невиконанні адвокатом вимоги щодо надання до 31 січня картки обліку залікових балів та копій відповідних документів. Адвокатам, які виконали вимоги щодо надання відповідних відомостей за трирічний період оцінювання, радами адвокатів регіону видаватиметься Свідоцтво про підвищення кваліфікації за цей період.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2021 - Вісник;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування