"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
РАУ викликала голову ВКДКА для звіту
Рада адвокатів України викликала голову Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Сергія Вилкова для звітування з окремих питань діяльності комісії.
Відповідне рішення РАУ ухвалила під час закритої частини засідання, яке проходить 7 - 8 червня на Закарпатті.
Нагадаємо, відповідно до ст. 52 Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури підконтрольна і підзвітна з’їзду адвокатів України та Раді адвокатів України.
ВКДКА розглядає скарги на рішення, дії чи бездіяльність кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури, узагальнює дисциплінарну практику КДКА, а також виконує інші функції відповідно до Закону.
Голова ВКДКА представляє комісію в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях, перед громадянами.
До його повноважень належить скликання та проведення засідань, розподілення обов’язків між своїми заступниками, організація і забезпечення ведення діловодства, розпорядження коштами і майном ВКДКА відповідно до затвердженого кошторису, а також учинення інших дії, передбачених Законом «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Положенням про ВКДКА, рішеннями РАУ і з’їзду адвокатів України.
Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.
Популярні новини
Самоврядування
«Нову посаду» Єрмака у НААУ прокоментувала координаторка комітетів
Нещодавнє призначення адвоката Андрія Єрмака головою одного із новоутворених комітетів Національної асоціації адвокатів України викликало появу низки критичних публікацій у медіа.
Євроінтеграція
Дослідники показали, як в Україні створюють медійний резонанс…
У публічному просторі помітно активізувалися комунікаційні кампанії, спрямовані на формування уявлення про нібито «кризу легітимності» органів адвокатського самоврядування в Україні. За своєю природою ці процеси виходять за рамки звичайної професійної дискусії чи обґрунтованої критики.
Різне
Юстин і Софія — нові цифрові спікери НААУ
У межах цифровізації сервісів Національна асоціація адвокатів України вдосконалює власні канали комунікації та запроваджує цифрових спікерів. Знайомити адвокатів із подіями, рішеннями та ініціативами, що впливають на професію, відтепер будуть AI-моделі Юстин та Софія.
Дискусія
Токенізація як право і інвестиції: українські та міжнародні…
26 лютого у межах щорічного загальношотландського тижня кіберобізнаності відбулася III щорічна міжнародна науково-практична конференція «Соціальна справедливість та цифрова економіка 2026: токенізація».
Навчання
Від промпту до відповідальності: про застосування ШІ в адвокатській…
У юридичній практиці штучний інтелект може знімати рутину й пришвидшувати аналіз великих масивів даних. Але типові вади генеративних моделей — від галюцинацій і упередженості до кіберризиків — підвищують вимоги до професійної обачності адвоката.
Євроінтеграція
«Свобода або безпека» — хибна формула: виступ Л.Ізовітової на…
Сьогодні держава захищає суспільство від злочинності чи поступово руйнує верховенство права, прикриваючись цією боротьбою? Тривожні тенденції окреслила голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час виступу на 54-й Європейській конференції президентів адвокатур.
Законодавство
Підгрупа з дисциплінарних процедур і етики розпочала опрацювання…
2 березня у Національній асоціації адвокатів України відбулося засідання підгрупи «Дисциплінарні процедури та адвокатська етика» Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права, схваленої розпорядженням Кабміну від 14.05.2025 № 475-р.
Самоврядування
НААУ створила Комітет із захисту постраждалих від збройної агресії…
Національна асоціація адвокатів України створила Комітет з питань захисту постраждалих від збройної агресії проти України, компенсаційних механізмів та євроінтеграційного правового забезпечення відновлення.