Повідомлення про розгляд позову у справі № 640/1859/22 | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

Повідомлення про розгляд позову у справі № 640/1859/22

Різне
13:47 Вт 09.04.24 6581 Переглядів
Версія для друку

НААУ повідомляє про те, що Київський окружний адміністративний суд прийняв до нового розгляду позовну заяву в адміністративній справі № 640/1859/22 за позовом Плескача В`ячеслава Юрійовича до Недержавної некомерційної професійної організації «Національна асоціація адвокатів України» в особі Ради адвокатів України, за участю третьої особи Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Позов стосується визнння  протиправними і нечинними з моменту прийняття слова «виключно для адвокатів свого регіону», які містяться в абзаці  «є операторами підвищення кваліфікації, які не потребують акредитації, виключно для адвокатів свого регіону» пункту 12, а також пункти 18, 19, 20 пункт 2 розділу IV «Перехідні положення» Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від  03 липня 2021 року № 63.

Оскільки предметом адміністративної справи є нормативно-правовий акт провадження в адміністративній справі № 640/1859/22 буде розглядатися за правилами загального позовного провадження, одноособово суддею Жуковою Є.О.

Розгляд справи у підготовчому засіданні призначено на 17 квітня 2024 року     о 11.00 год. за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-а, 1 під’їзд, 4 поверх, зал № 2.

Популярні новини

Центр адвокатури в Дніпрі розпочав практичні заходи для студентів

Регіони

Центр адвокатури в Дніпрі розпочав практичні заходи для студентів

Новостворений Центр адвокатури в Університеті митної справи та фінансів розпочав серію практичних заходів для студентів-правників. Перші майстер-класи мають стати частиною співпраці адвокатури та юридичної освіти у Дніпропетровському регіоні.

15:51 Пн 01.06.26 123
НААУ представила CCBE адвокатську реформу та виклики

Євроінтеграція

НААУ представила CCBE адвокатську реформу та виклики

Реформа адвокатури, євроінтеграційні зобов’язання України, гарантії незалежності професії та практики адвокатського самоврядування в європейських країнах – ці питання стали предметом обговорення Ради адвокатур та правничих товариств Європи (CCBE).

13:51 Пн 01.06.26 273
НААУ застерегла від послаблення відкритого конкурсу на держслужбі

Законодавство

НААУ застерегла від послаблення відкритого конкурсу на держслужбі

Відновлення конкурсів на державній службі є необхідним після періоду воєнних спрощень. Та окремі положення законопроєкту № 13478-1 можуть зменшити роль відкритого конкурсу як запобіжника від політичного та адміністративного впливу.

12:04 Пн 01.06.26 164
Студентам ДТЕУ розповіли про перші кроки в адвокатурі

Доступ до професії

Студентам ДТЕУ розповіли про перші кроки в адвокатурі

У Національній асоціації адвокатів України відбулася зустріч зі студентами факультету міжнародної торгівлі та права Державного торговельно-економічного університету.

16:04 Пт 29.05.26 410
Тактична медицина для адвокатів: у НААУ провели пілотний тренінг

Різне

Тактична медицина для адвокатів: у НААУ провели пілотний тренінг

У Національній асоціації адвокатів України відбувся пілотний майстер-клас із тактичної медицини «STOP THE BLEED» для адвокатів, організований Комітетом НААУ з питань захисту бізнесу та інвесторів спільно з Контрольно-рятувальною службою «Північ».

12:17 Пт 29.05.26 347
НААУ узагальнює напрацювання підгруп щодо виконання Дорожньої карти

Дорожня карта

НААУ узагальнює напрацювання підгруп щодо виконання Дорожньої…

Сьогодні, 28 травня у Національній асоціації адвокатів України відбулося засідання координаційного бюро Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права у частині реформування адвокатури. Після серії засідань тематичних підгруп робота переходить до етапу узагальнення пропозицій та підготовки узгодженого пакета напрацювань.

18:46 Чт 28.05.26 748
У НААУ обговорили усунення бар’єрів під час перетину кордону для родин дітей з інвалідністю

Дискусія

У НААУ обговорили усунення бар’єрів під час перетину кордону для…

Родини дітей з інвалідністю стикаються з додатковими вимогами під час виїзду за кордон, зокрема щодо консульського обліку. Що відбувається та які зміни потрібні для усунення перешкод – про це говорили під час круглого столу «Кордони без бар’єрів для родин дітей з інвалідністю».

16:36 Чт 28.05.26 411
4 поради адвокату, як зробити соцмережі робочим інструментом

Навчання

4 поради адвокату, як зробити соцмережі робочим інструментом

Молодому адвокату, який починає професійну присутність у соцмережах, недостатньо просто вести сторінку. Важливо зрозуміти, яку послугу він пропонує, як пояснює її цінність клієнту, що показує назовні та як комунікує з аудиторією.

9:24 Чт 28.05.26 537

Вестник:№5 травень 2026 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл