Як отримати кваліфікацію солісітора в Ірландії | НААУ

Як отримати кваліфікацію солісітора в Ірландії

За кордоном
16:45 Пт 26.01.24 7759 Переглядів
Версія для друку

Усі юристи (які не мають кваліфікації в Європейському Союзі або не підпадають під взаємні угоди) повинні пройти стандартний процес підготовки соліситорів в Ірландії: попередній іспит, вступний іспит FE-1, курс професійної практики, розширені факультативи, тренування в офісі. Після цього вас зарахують до списку соліситорів.

Всі ці етапи розглянула представник НААУ в Республіці Ірландія Анна Базарчіна під час вебінару «Доступ до адвокатської професії за кордоном», який нещодавно організував Комітет НААУ з міжнародних зв’язків.

Попередній іспит для недипломованих студентів (кандидат має бути старший 21 року) проводиться раз на рік. Він складається з трьох блоків: перевірки рівня англійської мови,  загальних знань та орієнтування в питаннях побудови державних органів Ірландії. Прохідний бал у кожному блоці становить 50%. Всі три роботи необхідно здати за один раз. Дозволяється максимум три спроби.

Вступний іспит до Юридичного товариства Ірландії (FE-1) проводиться двічі на рік, як правило, навесні та восени. Він складається з восьми робіт за такими галузями: господарське, конституційне, контрактне, кримінальне, деліктне право, а також право власності, справедливості і трастів, право ЄС.

Зареєструватися для складання індивідуальних предметів іспиту FE-1 можна на сайті Law Society (www.lawsociety.ie). Ціна складає 115 євро за предмет. Кандидатам потрібно скласти лише один іспит за сесію, щоб рухатися вперед. Термін складання всіх восьми предметних іспитів, починаючи з моменту першої здачі кандидатом одного або кількох з них, становить сім років. Складати іспит можна як офлайн, так і онлайн.

Курс професійної практики (PPC) — це повний навчальний курс. Протягом курсу ви дізнаєтесь, як виконувати роботу соліситора. Кандидати на PPC повинні знайти відповідного (практикуючого) соліситора для роботи в якості стажера. І перш ніж подавати заявку на участь у PPC необхідно укласти дворічний контракт на навчання з соліситором, що має 4-річний досвід роботи в Ірландії. вартість реєстрації контракту на навчання становить 920 євро.

А от вартість самого курсу, який триває з вересня по квітень, становить 10,5 тис. євро. Він охоплює такі предмети як прикладне земельне право, податки, бізнес, трудове право, сімейне право, цивільне та кримінальне судочинство. Курсант набуває навичок у цивільній та кримінальній адвокатурі, консультуванні, юридичних дослідженнях, правовій презентації, написанні та складанні юридичних документів, переговорах.

Також є чотири факультативні навчальні модулі, які необхідно завершити після PPC. Їхня загальна вартість становить 1656 євро.

Тренування в офісі триває 24 місяці. Попередньо необхідно визначитися із видом практики: комерційна чи загальна / штатна чи приватна практика, розмір фірми – мала, середня чи велика. Після цього необхідно подати заявку в місцеві фірми в рамках процесу найму «Milkround» (зазвичай з вересня по жовтень). Ви повинні мати актуальне резюме з акцентом на юридичний досвід роботи. І коли завершиться навчальний контракт, Товариство юристів Ірландії зарахує вас до списку соліситорів.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 185

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 1868

За кордоном

Як оформити паспорти українцям в Північній Ірландії? (вебінар)

Громадяни України, які через війну тимчасово перебувають в Північній Ірландії, можуть записатися на прийом до консульських установ в межах консульського округу в місті Единбург. Там надаються послуги з оформлення паспортного документа, реєстрації народження дитини, продовження дії паспорта та отримання проїзного документа для повернення в Україну.

13:26 Чт 11.04.24 1933

Законодавство

Місцеве самоврядування: огляд останніх законодавчих новел

З жовтня 2023 року по березень 2024 року розроблено та прийнято велику кількість законодавчих актів, що стосуються вирішення стратегічних завдань державних органів та органів місцевого самоврядування. Більшість з них пов’язані з подоланням наслідків воєнних дій в Україні.

11:34 Чт 11.04.24 1990

Дискусія

Усиновлення дітей за кордоном прокоментувала голова Комітету НААУ

Національне законодавство надає перевагу усиновлення українським громадянам. Разом із тим, коли вичерпано такі можливості, дітей можуть усиновити і іноземці. В умовах повномасштабного вторгнення, коли чимало дітей опинилися за кордоном, питання набуло особливого значення.

16:12 Ср 10.04.24 3264

Законодавство

Економічне бронювання краще за невизначеність, - голова Комітету…

Концепція економічного бронювання військовозобов’язаних працівників українськими підприємствами, яку мають утілити у проекті Закону №10449 про посилення мобілізації, покликана збільшити надходження коштів для потреб армії. Чого від неї чекати?

14:54 Ср 10.04.24 4166

Різне

Повідомлення про розгляд позову у справі № 640/1859/22

НААУ повідомляє про те, що Київський окружний адміністративний суд прийняв до нового розгляду позовну заяву в адміністративній справі № 640/1859/22 за позовом Плескача В`ячеслава Юрійовича до Недержавної некомерційної професійної організації «Національна асоціація адвокатів України» в особі Ради адвокатів України, за участю третьої особи Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

13:47 Вт 09.04.24 4691

Cудова практика

Хай спробують, а ми подивимось, - заступник голови ВС про…

«Якщо йдеться про те, чи можуть адвокати використовувати штучний інтелект для того, щоб створювати документи, які вони подадуть у судовому процесі, то, мабуть, тільки практика буде критерієм істини».

13:12 Вт 09.04.24 3552

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл