Як отримати кваліфікацію солісітора в Ірландії | НААУ

Як отримати кваліфікацію солісітора в Ірландії

За кордоном
16:45 Пт 26.01.24 7894 Переглядів
Версія для друку

Усі юристи (які не мають кваліфікації в Європейському Союзі або не підпадають під взаємні угоди) повинні пройти стандартний процес підготовки соліситорів в Ірландії: попередній іспит, вступний іспит FE-1, курс професійної практики, розширені факультативи, тренування в офісі. Після цього вас зарахують до списку соліситорів.

Всі ці етапи розглянула представник НААУ в Республіці Ірландія Анна Базарчіна під час вебінару «Доступ до адвокатської професії за кордоном», який нещодавно організував Комітет НААУ з міжнародних зв’язків.

Попередній іспит для недипломованих студентів (кандидат має бути старший 21 року) проводиться раз на рік. Він складається з трьох блоків: перевірки рівня англійської мови,  загальних знань та орієнтування в питаннях побудови державних органів Ірландії. Прохідний бал у кожному блоці становить 50%. Всі три роботи необхідно здати за один раз. Дозволяється максимум три спроби.

Вступний іспит до Юридичного товариства Ірландії (FE-1) проводиться двічі на рік, як правило, навесні та восени. Він складається з восьми робіт за такими галузями: господарське, конституційне, контрактне, кримінальне, деліктне право, а також право власності, справедливості і трастів, право ЄС.

Зареєструватися для складання індивідуальних предметів іспиту FE-1 можна на сайті Law Society (www.lawsociety.ie). Ціна складає 115 євро за предмет. Кандидатам потрібно скласти лише один іспит за сесію, щоб рухатися вперед. Термін складання всіх восьми предметних іспитів, починаючи з моменту першої здачі кандидатом одного або кількох з них, становить сім років. Складати іспит можна як офлайн, так і онлайн.

Курс професійної практики (PPC) — це повний навчальний курс. Протягом курсу ви дізнаєтесь, як виконувати роботу соліситора. Кандидати на PPC повинні знайти відповідного (практикуючого) соліситора для роботи в якості стажера. І перш ніж подавати заявку на участь у PPC необхідно укласти дворічний контракт на навчання з соліситором, що має 4-річний досвід роботи в Ірландії. вартість реєстрації контракту на навчання становить 920 євро.

А от вартість самого курсу, який триває з вересня по квітень, становить 10,5 тис. євро. Він охоплює такі предмети як прикладне земельне право, податки, бізнес, трудове право, сімейне право, цивільне та кримінальне судочинство. Курсант набуває навичок у цивільній та кримінальній адвокатурі, консультуванні, юридичних дослідженнях, правовій презентації, написанні та складанні юридичних документів, переговорах.

Також є чотири факультативні навчальні модулі, які необхідно завершити після PPC. Їхня загальна вартість становить 1656 євро.

Тренування в офісі триває 24 місяці. Попередньо необхідно визначитися із видом практики: комерційна чи загальна / штатна чи приватна практика, розмір фірми – мала, середня чи велика. Після цього необхідно подати заявку в місцеві фірми в рамках процесу найму «Milkround» (зазвичай з вересня по жовтень). Ви повинні мати актуальне резюме з акцентом на юридичний досвід роботи. І коли завершиться навчальний контракт, Товариство юристів Ірландії зарахує вас до списку соліситорів.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Законодавство

Повноваження дізнавача мають враховувати форму досудового…

Кримінальний процесуальний кодекс дійсно потребує уточнення компетенції дізнавача, органу дізнання та керівника цього органу. Разом із тим їхні повноваження мають узгоджуватися із формою, в якій здійснюється розслідування кримінальних проступків.

9:49 Пт 12.07.24 987

Гарантії діяльності

Споживачів грантів забронювали. А як щодо адвокатів?

На тлі рішення Кабміну про визнання критично важливими громадських організацій, які є виконавцями проектів міжнародної допомоги на іноземні гранти, та бронювання від мобілізації усіх їхніх співробітників, залишається незрозумілою позиція Уряду з цього питання щодо адвокатів.

8:56 Пт 12.07.24 1372

Дискусія

Вибори у післявоєнний час: виклики організації обговорили в Острозі

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася VII Міжнародна науково-практична конференція «Адміністративна юстиція в Україні: проблеми теорії та практики. Судовий захист політичних та громадянських прав і свобод у довоєнний, воєнний і післявоєнний час».

16:46 Чт 11.07.24 1992

Законодавство

Дезертирів звільнятимуть від відповідальності за двох умов

Законодавча ініціатива з упровадження механізмів звільнення військовослужбовців Збройних Сил від кримінальної відповідальності за вчинення військового кримінального правопорушення заслуговує на підтримку. Водночас, вона містить дискусійні положення.

15:58 Чт 11.07.24 2219

Видання

Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики…

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ підготував бюлетень за квітень - червень 2024 року.

13:43 Ср 10.07.24 3674

БПД

Міністр юстиції Ізраїлю поставив під сумнів існування БПД у країні?

Ізраїльські адвокати мають представляти інтереси терористів «Нухби» (військово-морський підрозділ ХАМАСу) протягом періоду їх тримання під вартою. У звʼязку із цим судова адміністрація країни звернулася до Міністерства юстиції із вимогою переказати кошти на оплату послуг захисників.

12:58 Ср 10.07.24 3810

Законодавство

Створення системи військової юстиції: про особливий статус…

Розглядати адвокатуру як частину системи військової юстиції недоречно. Бо це суперечить основоположним принципам інституту, незалежного від держави.

11:11 Ср 10.07.24 3317

За кордоном

Про гроші в політиці в епоху глобалізації дискутували експерти

Гроші залишаються важливим ресурсом для політики та роботи з виборцями. Зі свого боку глобалізація та діджиталізація змінюють не тільки порядки проведення виборчих кампаній, а й те, як громадськість сприймає та контролює цей процес.

13:21 Вт 09.07.24 4433

Вестник:№ 6 червень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл