Судова влада вітає адвокатів з професійним святом! | НААУ

Судова влада вітає адвокатів з професійним святом!

Привітання
18:35 Вт 19.12.23 5076 Переглядів
Версія для друку

Сьогодні, 19 грудня, в Україні відзначається День адвокатури – професійне свято професійних захисників прав людини. До привітань долучилися представники судової влади.

З днем адвокатури!

Щороку 19 грудня своє професійне свято відзначають представники адвокатури.

Місія правозахисників – неоціненна. Без гарантування права кожного на захист і надання професійної правничої допомоги неможливо утвердити верховенство права та побудувати справжню демократичну правову державу.

Вітаємо вас, колеги, та дякуємо вам за те, що навіть попри складні обставини сьогодення ви лишаєтеся професіоналами й забезпечуєте ефективний юридичний захист.

Верховний Суд

 

Шановні адвокати,
прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Адвокатура поряд з судом та прокуратурою є однією з підвалин правової держави. Захист прав і свобод кожного громадянина неможливий без вашої правової допомоги.

Хай ваші знання, професійна майстерність, володіння мистецтвом аргументованого переконання призводять до якнайбільшої кількості виграних судових справ.

Зі святом!

Вища рада правосуддя

 

Шановні адвокати, колеги-юристи!

Від імені Ради суддів України та від мене особисто прийміть найкращі поздоровлення з професійним святом — Днем адвокатури!

Відзначення вашого професійного свята в правничих колах держави є не тільки визнанням вкладу кожного з вас у забезпечення захисту прав громадян, а й підтвердженням високого рівня фаху, який ви застосовуєте в розвиток й утвердження системи правосуддя.

Тож з нагоди свята бажаємо вам здоров'я, сил, натхнення, професійного зростання й успіхів, здійснення мрій та задумів, щоб ваша праця та професійні здобутки завжди служили громадянам, інтереси яких ви представляєте в усіх сферах діяльності, з повагою до закону і до тих, хто його представляє.

Будьте успішні, реалізовуйте плани, досягайте мети!

Вірте у свою справу, Збройні Сили та Україну!

З повагою,
голова Богдан Моніч

 

Шановні адвокати!

Від імені Державної судової адміністрації України та мене особисто прийміть вітання з професійним святом — Днем адвокатури!

Професія адвоката надзвичайно відповідальна та вимагає високого рівня компетентності, освіченості, достатнього юридичного досвіду, дотримання етичних стандартів.

Фаховість, принциповість у відстоюванні законних прав та інтересів громадян, готовність працювати у складних умовах, що часом пов'язані з певними ризиками або тиском, відданість своїй роботі — це ті складові, з яких побудовано фундамент суспільної поваги до захисників, авторитету та престижу адвокатської професії.

У день професійного свята бажаю кожному з вас нових професійних успіхів, мудрості та витримки у відстоюванні справедливості, відданості високій місії вашої професії.

З повагою,
колектив та
т.в.о. голови ДСАУ Максим Пампура

 

Шановні адвокати та правозахисники!

Від імені колективу Національної школи суддів України щиро вітаю вас із професійним святом — Днем адвокатури!

Діяльність адвокатів відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права і справедливості, розвитку України як демократичної, правової держави. Від вас великою мірою залежить надійний захист конституційних прав і свобод людини та становлення в країні громадянського суспільства у ці непрості часи.

Тому бажаю всім адвокатам України невичерпної наснаги для нових досягнень у такій складній та відповідальній правозахисній діяльності, міцного здоров’я, добробуту вам і вашим родинам та скорішої нашої перемоги!

Слава Україні!

З повагою,
Ректор Микола Оніщук

Популярні новини

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 164

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 1789

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 1892

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 3518

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 3480

Законодавство

Адвокати знайшли юридичний ляп в останніх змінах до КПК

Через помилки у юридичній техніці, що були допущені під час внесення чергових змін до Кримінального процесуального кодексу, можуть порушуватися права осіб, що тримаються в установах попереднього ув’язнення або виконання покарань.

13:32 Пн 15.04.24 3658

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 8488

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 8799

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл