Вітання з нагоди 11-ої річниці створення Національної асоціації адвокатів України | НААУ

Вітання з нагоди 11-ої річниці створення Національної асоціації адвокатів України

Привітання
10:21 Пт 17.11.23 8967 Переглядів
Версія для друку

Шановні колеги!

17 листопада 2023 року ми в 11-те відзначаємо День заснування Національної асоціації адвокатів України – єдиної незалежної професійної організації, створеної на виконання конституційної місії на шляху до Євроінтеграції.

За ці роки ми пройшли чималий шлях, виборюючи встановлену  Конституцією і Законом незалежність. Завдяки цьому нам вдалося досягнути поваги до адвокатури як інституту громадянського суспільства, авторитету в рядах міжнародної юридичної спільноти.

На сьогодні наша організація налічує вже майже 70 тисяч адвокатів. І навіть в надскладних умовах воєнного стану ми рухаємося  системно і послідовно, наслідуючи вікові традиції та непорушні принципи нашої професії.

І кожен з вас своєю наполегливою працею в тилу та мужністю на фронті вносить свій внесок для становлення адвокатури та нашої держави загалом. Ми невпинно вклоняємося кожному нашому воїну та пам’ятаємо всіх колег, які загинули. А допомога пораненим та сім’ям загиблих адвокатів, адвокатам, які втратили житло та майно – залишається однією з пріоритетних напрямів діяльності нашої організації.

З нагоди 11-ої річниці заснування НААУ від щирого серця бажаю мирного неба, успіхів і натхнення в роботі, високої оцінки суспільством вашої діяльності та служінні почесній місії – захисту прав людини.

З повагою,

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Навчання

На що українському адвокату можна розраховувати в Ізраїлі

Як і в інших країнах, в Ізраїлі український адвокат може претендувати на статус іноземного юриста. Для цього доведеться зібрати пакет документів і скласти іспит з етики. Стати повноцінним адвокатом буде набагато складніше.

16:40 Пт 08.12.23 3697

Анонс

Адвокатам розкажуть, як розширити можливості молодих юристів у…

14 грудня 2023 року у НААУ відбудеться вебінар на тему «Акселератор визнання: розширення можливостей молодих юристів у рейтингах», ініційований Молодіжним Комітетом НААУ - UNBA NextGen спільно з European Young Bar Association (EYBA).

15:15 Пт 08.12.23 3732

Дискусія

Не зловживання правами, а неналежне виконання обов’язків: думка…

В багатьох випадках адвокати у кримінальних процесах на голову вище деяких слідчих і прокурорів. Ставляться такі питання, на які практика сторони обвинувачення не може знайти відповідей.

13:40 Пт 08.12.23 4069

Анонс

Проблеми експертиз з установлення шкоди довкіллю обговорять…

У рамках тижня довкілевого права 11 грудня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Інститут судових експертиз щодо кримінальних правопорушень у сфері охорони довкілля: що не так із експертизами на досудовому етапі?».

12:00 Чт 07.12.23 5443

Законодавство

Одну кваліфікаційну вимогу до адвокатів пропонують уточнити

Ступінь вищої освіти для осіб, які мають право здійснювати адвокатську діяльність, хочуть уточнити. Аби привести дефініцію «вища освіта» у відповідність до чинного Закону «Про вищу освіту».

11:18 Чт 07.12.23 9440

Навчання

Як стати юристом на Кіпрі розповіла представник НААУ (відео)

Професія юриста на Кіпрі є ключовим компонентом економіки та суспільства країни. Аби стати там юристом, необхідно закінчити програму отримання диплому, скласти іспит на адвокатуру, а потім пройти навчання під наглядом практикуючого юриста.

15:00 Ср 06.12.23 6801

Cудова практика

Як стягнути моральну шкоду за публікацію ЗМІ персональних даних…

Нещодавно адвокат, фотографію якого з персональними даними оприлюднило популярне видання, виграв судовий спір. Медіа, дії якого були визнані протиправними, зобов’язали сплатити моральну шкоду та відшкодувати витрати на правничу допомогу та судовий збір.

17:50 Вт 05.12.23 5747

Навчання

Юрист у США з ліцензією та без: поради для українських адвокатів

Стати юристом (або адвокатом, що у Сполучених Штатах Америки є синонімічним поняттям) – це завдання надзвичайної складності. Виключень не роблять нікому. Навіть українцям, які перебувають у США із 24 лютого 2022 року.

17:45 Пн 04.12.23 7072

Вестник:№11 листопад 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл