НААУ представлена на високому рівні на щорічній конференції ІВА у Парижі | НААУ

НААУ представлена на високому рівні на щорічній конференції ІВА у Парижі

За кордоном
14:10 Ср 01.11.23 4190 Переглядів
Версія для друку

З 28 жовтня по 3 листопада 2023 року у Парижі проходить щорічна конференція Міжнародної асоціації юристів (ІВА), яка зібрала більше шести тисяч юристів з усього світу. Це подія найвищого рівня, де обговорюються актуальні питання світової адвокатури та пошук шляхів вирішення міжнародних правових проблем.

Україна на цій конференції представлена заступником голови Національної асоціації адвокатів Валентином Гвоздієм. Він провів низку важливих зустрічей з лідерами адвокатур різних країн, в ході яких розповів колегам про ситуацію, що склалася в українській адвокатурі під час воєнного стану, а також виклики, з якими стикається інститут адвокатури в Україні в цей важкий час.

Завдяки своєчасній та цілеспрямованій підтримці світової спільноти адвокатів, українська адвокатура змогла впоратися з найбільш нагальними проблемами. Зокрема, за допомоги ІВА  було створено фонд допомоги адвокатам, постраждалим від наслідків війни.

На конференції також виступив Генеральний прокурор України Андрій Костін, який акцентував увагу на важливості збереження міжнародного правопорядку і відповідальності за його порушення.

Конференція ІВА – це унікальна можливість для української адвокатури донести до міжнародної спільноти інформацію про реальну ситуацію в країні, а також зміцнити партнерські зв'язки з колегами з різних куточків світу.

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Анонс

Особливості трудового права ЄС розкриють українським адвокатам

8 березня 2024 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему «Трудове право ЄС: що потрібно знати українським адвокатам?».

15:57 Пт 01.03.24 2782

Законодавство

Адвокатів пропонують забронювати, – правки до проекту №10449

Народні депутати у поданих ними правках до проекту Закону про посилення мобілізації пропонують передбачити бронювання адвокатів. Мета – упередити зриви судових засідань.

11:19 Пт 01.03.24 4199

За кордоном

7 кроків до професії юриста у США (вебінар)

На відміну від нашої країни, юрист у Сполучених Штатах Америки – це адвокат, який отримав кваліфікацію для юридичної практики та надає консультації або здійснює представництво у судових справах.

10:21 Пт 01.03.24 3211

Анонс

Стартував конкурс з відбору адвокатів БПД у 17-ти регіонах України

Сьогодні, 1 березня, розпочався конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правничої допомоги в сімнадяти регіонах України.

9:12 Пт 01.03.24 4369

Гарантії діяльності

Збої Електронного суду порушують конституційні гарантії, - НААУ

Останніми днями до Національної асоціації адвокатів України надходять численні повідомлення адвокатів про технічні збої в роботі підсистеми «Електронний суд». Зокрема, скарги стосуються неможливості авторизуватись в електронному кабінеті, що обмежує адвокатів у реалізації процесуальних прав, зокрема, подавати документи, брати участь у судових засіданнях в режимі відокоференції.

16:28 Чт 29.02.24 5369

Законодавство

Поняття колабораційної діяльності варто звузити, - думка

Основним критерієм злочинності діяння колабораціонізму має бути добровільність згоди на співпрацю з агресором. І, аби забезпечити справедливе правосуддя для людей з ТОТ, окрім примусу, законодавець має запровадити заходи заохочення.

15:12 Чт 29.02.24 4413

Самоврядування

Комітети НААУ звітують про роботу у 2023 році

З метою забезпечення реалізації функцій, покладених на Національну асоціацію адвокатів України профільним законом, при НААУ створюються і діють дорадчі органи – комітети. Чим вони займалися протягом 2023 року?

12:26 Чт 29.02.24 4891

Cудова практика

Фіксований гонорар: час робіт має значення при відшкодуванні витрат…

За порядком обчислення погодинна оплата послуг адвоката відрізняється від фіксованого розміру гонорару, де не враховуються фактичні витрати часу. Однак в обох випадках вони беруться до уваги при вирішенні питання відшкодування витрат на правничу допомогу.

11:13 Чт 29.02.24 4230

Вестник:№1-2 січень-лютий 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл