Молоді українські та турецькі адвокати обмінюватимуться досвідом | НААУ

Молоді українські та турецькі адвокати обмінюватимуться досвідом

За кордоном
10:35 Пт 27.10.23 8645 Переглядів
Версія для друку

Співпраця молодих українських та турецьких адвокатів буде посилена. Зокрема, у сфері обміну досвідом, нетворкінгу і проведення спільних заходів.

Про це домовились голова Молодіжного Комітету НААУ - UNBA NextGen Сергій Барбашин з президентом Асоціації адвокатів Стамбула Філіз Сарач та головою Центру молодих адвокатів Асоціації адвокатів Стамбула Севім Хазал Гьормуш під час зустрічі 24 жовтня 2023 року.

На зустрічі також були присутні Генеральний секретар Асоціації адвокатів Стамбула Бурджу Озтопрак Алсулу та член правління Центру молодих адвокатів Асоціації адвокатів Стамбула Фатіх Оздемір.

Сторони обговорили майбутні плани та домовилися про потенційне впровадження спільних проектів для молодих адвокатів. Один з напрямів такої співпраці буде майбутня конференція Європейської асоціації молодих адвокатів (EYBA) восени 2024 року у Стамбулі.

Стамбульська асоціація адвокатів заснована в 1876 році та відіграє ключову роль у формуванні юридичної професії в Туреччині. Організація виступає за права адвокатів, демократію та права людини. Нинішній керівник є першою жінкою-президентом Асоціації адвокатів Стамбула.

Турецька асоціація адвокатів підтримує діяльність молодих адвокатів і сприяє їхньому розвитку як майбутньому професії. Так, у 2018 році був створений Центр молодих адвокатів Асоціації Стамбула. Головною метою діяльності його є обговорення професійних проблем молодих колег і визначення можливих шляхів їх вирішення.

Діяльність UNBA NextGen та Центру молодих адвокатів Асоціації Стамбула перетинається у багатьох напрямах, адже молоді адвокати незалежно від країни перебування мають спільні виклики: здобуття нових знань, обмін досвідом, тяглість поколінь і взаємодія зі студентами.

Турецькі колеги готові надати інформаційну та іншу необхідну підтримку українським адвокатам, що перебувають у Туреччині внаслідок військових дій в Україні. Серед іншого, обговорювалися питання доступу до професії та роз’яснення локальних норм і вимог до адвокатів.

Задля додаткової підтримки з цих питань та наступного спрямування запитів до представників Асоціації адвокатів Стамбула просимо зв’язуватися із координатором Молодіжного Комітету НААУ – UNBA NextGen Оленою Давидюк (o.davydiuk@unba.org.ua).

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Дискусія

Уточнення військово-облікових даних: спірні питання обговорили…

16 липня сплив установлений законом 60-денний термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані. Напередодні в НААУ обговорювали повʼязані із цим проблемні питання.

15:57 Чт 18.07.24 5904

Взаємодія

У Раді Європи підтримують розвиток НААУ

Офіс Ради Європи в Україні надаватиме всіляку підтримку розвитку Національної асоціації адвокатів України та її ініціативам на користь українського суспільства.

11:13 Ср 17.07.24 6552

Дискусія

Як компенсувати нестачу кадрів в будівельній сфері пояснив голова…

В Україні простежується дефіцит кадрів у будівельній сфері, який нині становить близько 40 %. Згідно з даними Конфедерації роботодавців України, за два роки кількість офіційно зареєстрованих працівників у будівельному секторі скоротилася на 25,4 %, до майже 300 тисяч людей. Будівельні компанії вимушені залучати до роботи іноземні кадри.

11:16 Вт 16.07.24 7929

Законодавство

Сплата судового збору за позов немайнового характеру: що варто…

Спроба спростити правила сплати судового збору може призвести до ситуації правової невизначеності, коли на випадок подання позову з кількома вимогами немайнового характеру не буде регулюючої норми.

14:12 Пн 15.07.24 9277

Законодавство

Повноваження дізнавача мають враховувати форму досудового…

Кримінальний процесуальний кодекс дійсно потребує уточнення компетенції дізнавача, органу дізнання та керівника цього органу. Разом із тим їхні повноваження мають узгоджуватися із формою, в якій здійснюється розслідування кримінальних проступків.

9:49 Пт 12.07.24 9867

Гарантії діяльності

Споживачів грантів забронювали. А як щодо адвокатів?

На тлі рішення Кабміну про визнання критично важливими громадських організацій, які є виконавцями проектів міжнародної допомоги на іноземні гранти, та бронювання від мобілізації усіх їхніх співробітників, залишається незрозумілою позиція Уряду з цього питання щодо адвокатів.

8:56 Пт 12.07.24 11156

Дискусія

Вибори у післявоєнний час: виклики організації обговорили в Острозі

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася VII Міжнародна науково-практична конференція «Адміністративна юстиція в Україні: проблеми теорії та практики. Судовий захист політичних та громадянських прав і свобод у довоєнний, воєнний і післявоєнний час».

16:46 Чт 11.07.24 8966

Законодавство

Дезертирів звільнятимуть від відповідальності за двох умов

Законодавча ініціатива з упровадження механізмів звільнення військовослужбовців Збройних Сил від кримінальної відповідальності за вчинення військового кримінального правопорушення заслуговує на підтримку. Водночас, вона містить дискусійні положення.

15:58 Чт 11.07.24 9584

Вестник:№ 6 червень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл