Молоді українські та турецькі адвокати обмінюватимуться досвідом | НААУ

Молоді українські та турецькі адвокати обмінюватимуться досвідом

За кордоном
10:35 Пт 27.10.23 8458 Переглядів
Версія для друку

Співпраця молодих українських та турецьких адвокатів буде посилена. Зокрема, у сфері обміну досвідом, нетворкінгу і проведення спільних заходів.

Про це домовились голова Молодіжного Комітету НААУ - UNBA NextGen Сергій Барбашин з президентом Асоціації адвокатів Стамбула Філіз Сарач та головою Центру молодих адвокатів Асоціації адвокатів Стамбула Севім Хазал Гьормуш під час зустрічі 24 жовтня 2023 року.

На зустрічі також були присутні Генеральний секретар Асоціації адвокатів Стамбула Бурджу Озтопрак Алсулу та член правління Центру молодих адвокатів Асоціації адвокатів Стамбула Фатіх Оздемір.

Сторони обговорили майбутні плани та домовилися про потенційне впровадження спільних проектів для молодих адвокатів. Один з напрямів такої співпраці буде майбутня конференція Європейської асоціації молодих адвокатів (EYBA) восени 2024 року у Стамбулі.

Стамбульська асоціація адвокатів заснована в 1876 році та відіграє ключову роль у формуванні юридичної професії в Туреччині. Організація виступає за права адвокатів, демократію та права людини. Нинішній керівник є першою жінкою-президентом Асоціації адвокатів Стамбула.

Турецька асоціація адвокатів підтримує діяльність молодих адвокатів і сприяє їхньому розвитку як майбутньому професії. Так, у 2018 році був створений Центр молодих адвокатів Асоціації Стамбула. Головною метою діяльності його є обговорення професійних проблем молодих колег і визначення можливих шляхів їх вирішення.

Діяльність UNBA NextGen та Центру молодих адвокатів Асоціації Стамбула перетинається у багатьох напрямах, адже молоді адвокати незалежно від країни перебування мають спільні виклики: здобуття нових знань, обмін досвідом, тяглість поколінь і взаємодія зі студентами.

Турецькі колеги готові надати інформаційну та іншу необхідну підтримку українським адвокатам, що перебувають у Туреччині внаслідок військових дій в Україні. Серед іншого, обговорювалися питання доступу до професії та роз’яснення локальних норм і вимог до адвокатів.

Задля додаткової підтримки з цих питань та наступного спрямування запитів до представників Асоціації адвокатів Стамбула просимо зв’язуватися із координатором Молодіжного Комітету НААУ – UNBA NextGen Оленою Давидюк (o.davydiuk@unba.org.ua).

Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram.

Популярні новини

Анонс

Особливості трудового права ЄС розкриють українським адвокатам

8 березня 2024 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему «Трудове право ЄС: що потрібно знати українським адвокатам?».

15:57 Пт 01.03.24 2805

Законодавство

Адвокатів пропонують забронювати, – правки до проекту №10449

Народні депутати у поданих ними правках до проекту Закону про посилення мобілізації пропонують передбачити бронювання адвокатів. Мета – упередити зриви судових засідань.

11:19 Пт 01.03.24 4225

За кордоном

7 кроків до професії юриста у США (вебінар)

На відміну від нашої країни, юрист у Сполучених Штатах Америки – це адвокат, який отримав кваліфікацію для юридичної практики та надає консультації або здійснює представництво у судових справах.

10:21 Пт 01.03.24 3235

Анонс

Стартував конкурс з відбору адвокатів БПД у 17-ти регіонах України

Сьогодні, 1 березня, розпочався конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правничої допомоги в сімнадяти регіонах України.

9:12 Пт 01.03.24 4397

Гарантії діяльності

Збої Електронного суду порушують конституційні гарантії, - НААУ

Останніми днями до Національної асоціації адвокатів України надходять численні повідомлення адвокатів про технічні збої в роботі підсистеми «Електронний суд». Зокрема, скарги стосуються неможливості авторизуватись в електронному кабінеті, що обмежує адвокатів у реалізації процесуальних прав, зокрема, подавати документи, брати участь у судових засіданнях в режимі відокоференції.

16:28 Чт 29.02.24 5400

Законодавство

Поняття колабораційної діяльності варто звузити, - думка

Основним критерієм злочинності діяння колабораціонізму має бути добровільність згоди на співпрацю з агресором. І, аби забезпечити справедливе правосуддя для людей з ТОТ, окрім примусу, законодавець має запровадити заходи заохочення.

15:12 Чт 29.02.24 4437

Самоврядування

Комітети НААУ звітують про роботу у 2023 році

З метою забезпечення реалізації функцій, покладених на Національну асоціацію адвокатів України профільним законом, при НААУ створюються і діють дорадчі органи – комітети. Чим вони займалися протягом 2023 року?

12:26 Чт 29.02.24 4914

Cудова практика

Фіксований гонорар: час робіт має значення при відшкодуванні витрат…

За порядком обчислення погодинна оплата послуг адвоката відрізняється від фіксованого розміру гонорару, де не враховуються фактичні витрати часу. Однак в обох випадках вони беруться до уваги при вирішенні питання відшкодування витрат на правничу допомогу.

11:13 Чт 29.02.24 4234

Вестник:№1-2 січень-лютий 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл