Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів | НААУ

Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів

Підтримка
14:46 Вт 26.09.23 10694 Переглядів
Версія для друку

Родини трьох загиблих на передовій адвокатів отримали матеріальну допомогу від Опікунської ради НААУ.

Відповідні рішення ухвалені під час засідання 26 вересня 2023 року.

Опікунська рада НААУ продовжує систематично працювати над розглядом заяв від адвокатів, постраждалих від війни, та розподілом матеріальної допомоги, надісланої міжнародними організаціями.

На розгляд Опікунської ради НААУ до чергового засідання надійшло 8 звернень від адвокатів, що опинилися в скрутному становищі через військові дії в Україні. Три з них скеровані радами адвокатів Вінницької, Запорізької та Харківської регіонів у зв’язку із загибеллю колег, які несли службу у лавах Збройних сил України. Опікунська рада НААУ підтримала родини загиблих та виділила по 100 тисяч гривень.

Також вирішено надати грошову допомогу колезі зі Львова. Її квартира повністю зруйнована внаслідок пожежі від потрапляння уламків ракети під час обстрілу міста у серпні 2023 року.

Крім того, Опікунська рада НААУ відгукнулась на звернення адвоката похилого віку з Києва та адвоката з інвалідністю, що проживає у Покровську Донецької області. Їм надано кошти на першочергові життєві потреби.

Нагадаємо, Опікунська рада НААУ створена 3 березня 2022 року розпорядженням голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової. За півтора роки розглянуто понад 500 заяв від адвокатів. Звіти про міжнародну благодійну підтримку в період воєнного стану українською та англійською мовами оприлюднені на офіційному сайті НААУ.

Підтримка колег, постраждалих від війни, є одним із пріоритетних напрямків діяльності НААУ.

Популярні новини

Законодавство

В адвокатів з’явиться новий обов’язок за КУПБ?

Обов’язок повідомляти керівника боржника про виявлення ознак неплатоспроможності або її загрози не властивий для адвокатської діяльності.

11:26 Чт 30.05.24 465

Cудова практика

Захисник не може змінювати апеляційну скаргу обвинуваченого, - ВП ВС

Хоча захисник і діє в інтересах підзахисного, він, однак, є самостійним учасником кримінального провадження із власною правосуб’єктністю, а його юридичне становище не тотожне становищу особи, захист якої він здійснює.

10:34 Чт 30.05.24 445

Законодавство

Довічне позбавлення жінок волі - лише за сукупністю вироків (проект)

Під час формування державної кримінально-правової політики важливо враховувати соціально-психологічні та психофізіологічні особливості жінок. Саме тому встановлення різних видів та розмірів кримінальних покарань не слід уважати дискримінацією за ознакою статі.

10:14 Ср 29.05.24 2000

Анонс

РАУ надасть роз’яснення з практичних питань адвокатської…

7 - 8 червня 2024 року відбудеться чергове засідання Ради адвокатів України, в ході якого орган адвокатського самоврядування традиційно розгляне низку запитів щодо надання роз’яснень з практичних питань застосування законодавства адвокатами України.

16:27 Вт 28.05.24 3449

Законодавство

Чи має суд примушувати сторони до миру?

Якщо в трудовому або сімейному спорі справа дійшла до суду, то у переважній більшості випадків сторони вже не бачать шляху для примирення.

15:47 Вт 28.05.24 3160

Cудова практика

Як відшкодовуються витрати на адвоката у разі часткового…

При вирішенні питань про відшкодування витрат на професійну правову допомогу та покладення на сторони судових витрат має враховуватися принцип пропорційності задоволених вимог.

15:24 Вт 28.05.24 3273

Законодавство

Малозначні спори: проект Закону прийнято, але із застереженням

Переглядаючи критерії малозначних спорів, запропоновані народними депутатами на виконання рішення Конституційного Суду, Верховна Рада врахує потребу внесення змін до порядку апеляційного та касаційного розгляду, а також врахує пропозиції, висловлені Верховним Судом.

16:12 Пн 27.05.24 4865

Законодавство

Ідею відображення посвідчення адвоката в Дії оцінили в НААУ

У цілому ідея відображення посвідчення адвоката України в електронному вигляді на вебпорталі «Дія» має позитивний характер. Водночас, необхідно враховувати положення Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які визначають повноваження органів адвокатського самоврядування.

14:19 Пн 27.05.24 4629

Вестник:№4 квітень 2024;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл