Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів | НААУ

Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів

Підтримка
14:46 Вт 26.09.23 10305 Переглядів
Версія для друку

Родини трьох загиблих на передовій адвокатів отримали матеріальну допомогу від Опікунської ради НААУ.

Відповідні рішення ухвалені під час засідання 26 вересня 2023 року.

Опікунська рада НААУ продовжує систематично працювати над розглядом заяв від адвокатів, постраждалих від війни, та розподілом матеріальної допомоги, надісланої міжнародними організаціями.

На розгляд Опікунської ради НААУ до чергового засідання надійшло 8 звернень від адвокатів, що опинилися в скрутному становищі через військові дії в Україні. Три з них скеровані радами адвокатів Вінницької, Запорізької та Харківської регіонів у зв’язку із загибеллю колег, які несли службу у лавах Збройних сил України. Опікунська рада НААУ підтримала родини загиблих та виділила по 100 тисяч гривень.

Також вирішено надати грошову допомогу колезі зі Львова. Її квартира повністю зруйнована внаслідок пожежі від потрапляння уламків ракети під час обстрілу міста у серпні 2023 року.

Крім того, Опікунська рада НААУ відгукнулась на звернення адвоката похилого віку з Києва та адвоката з інвалідністю, що проживає у Покровську Донецької області. Їм надано кошти на першочергові життєві потреби.

Нагадаємо, Опікунська рада НААУ створена 3 березня 2022 року розпорядженням голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової. За півтора роки розглянуто понад 500 заяв від адвокатів. Звіти про міжнародну благодійну підтримку в період воєнного стану українською та англійською мовами оприлюднені на офіційному сайті НААУ.

Підтримка колег, постраждалих від війни, є одним із пріоритетних напрямків діяльності НААУ.

Популярні новини

Навчання

На що українському адвокату можна розраховувати в Ізраїлі

Як і в інших країнах, в Ізраїлі український адвокат може претендувати на статус іноземного юриста. Для цього доведеться зібрати пакет документів і скласти іспит з етики. Стати повноцінним адвокатом буде набагато складніше.

16:40 Пт 08.12.23 3699

Анонс

Адвокатам розкажуть, як розширити можливості молодих юристів у…

14 грудня 2023 року у НААУ відбудеться вебінар на тему «Акселератор визнання: розширення можливостей молодих юристів у рейтингах», ініційований Молодіжним Комітетом НААУ - UNBA NextGen спільно з European Young Bar Association (EYBA).

15:15 Пт 08.12.23 3734

Дискусія

Не зловживання правами, а неналежне виконання обов’язків: думка…

В багатьох випадках адвокати у кримінальних процесах на голову вище деяких слідчих і прокурорів. Ставляться такі питання, на які практика сторони обвинувачення не може знайти відповідей.

13:40 Пт 08.12.23 4070

Анонс

Проблеми експертиз з установлення шкоди довкіллю обговорять…

У рамках тижня довкілевого права 11 грудня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Інститут судових експертиз щодо кримінальних правопорушень у сфері охорони довкілля: що не так із експертизами на досудовому етапі?».

12:00 Чт 07.12.23 5444

Законодавство

Одну кваліфікаційну вимогу до адвокатів пропонують уточнити

Ступінь вищої освіти для осіб, які мають право здійснювати адвокатську діяльність, хочуть уточнити. Аби привести дефініцію «вища освіта» у відповідність до чинного Закону «Про вищу освіту».

11:18 Чт 07.12.23 9442

Навчання

Як стати юристом на Кіпрі розповіла представник НААУ (відео)

Професія юриста на Кіпрі є ключовим компонентом економіки та суспільства країни. Аби стати там юристом, необхідно закінчити програму отримання диплому, скласти іспит на адвокатуру, а потім пройти навчання під наглядом практикуючого юриста.

15:00 Ср 06.12.23 6802

Cудова практика

Як стягнути моральну шкоду за публікацію ЗМІ персональних даних…

Нещодавно адвокат, фотографію якого з персональними даними оприлюднило популярне видання, виграв судовий спір. Медіа, дії якого були визнані протиправними, зобов’язали сплатити моральну шкоду та відшкодувати витрати на правничу допомогу та судовий збір.

17:50 Вт 05.12.23 5747

Навчання

Юрист у США з ліцензією та без: поради для українських адвокатів

Стати юристом (або адвокатом, що у Сполучених Штатах Америки є синонімічним поняттям) – це завдання надзвичайної складності. Виключень не роблять нікому. Навіть українцям, які перебувають у США із 24 лютого 2022 року.

17:45 Пн 04.12.23 7072

Вестник:№11 листопад 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл