Оголошено конкурс на стипендію імені українського адвоката | НААУ

Оголошено конкурс на стипендію імені українського адвоката

Підтримка
13:05 Чт 21.09.23 1592 Переглядів
Версія для друку

Аби заохотити талановиту молодь до вивчення та розвитку аграрного та земельного права України, Благодійний фонд імені адвоката Олександра Поліводського оголосив конкурс на здобуття всеукраїнської стипендії для аспірантів та студентів-юристів.

Стипендія заснована на честь вшанування пам’яті О.Поліводського - талановитого викладача, науковця та адвоката, який загинув у квітні 2023 року, захищаючи Україну.

Стипендія призначається одноразово щорічно та виплачується переможцю за результатами конкурсу.  

Кандидатами на отримання стипендії можуть стати:

  • аспіранти будь-якого року навчання, які здійснюють дослідження на здобуття  наукового ступеня доктора філософії;
  • студенти будь-якого року навчання вищого навчального закладу ІІІ-IV рівня акредитації, які у період з 01 вересня по 31 серпня року, що передує врученню стипендії, опублікували монографію, розділ у монографії, статтю чи низку статей або тези в сфері аграрного та/або земельного права.

Докладніше про конкурс – за посиланням.

Стипендіальний фонд формуватиметься щорічно до 29 вересня відповідного року за рахунок благодійних внесків на поточний рахунок Благодійного фонду імені Олександра Поліводського.

Рахунок для добровільних, благодійних внесків та виплати стипендії:

Найменування отримувача: БО БФ  ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ПОЛІВОДСЬКОГО

Код отримувача: 45310648

Рахунок отримувача: UA593052990000026004010137058

Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Національна асоціація адвокатів України закликає всіх небайдужих підтримати талановиту молодь в пам'ять про колегу – захисника України Олександра Поліводського!

Олександр понад 20 років займався адвокатською діяльністю, спеціалізувався на аграрному та земельному праві, праві у сфері нерухомості та судових спорах. Неодноразово запрошувався радником міжнародних організацій – Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації, Європейської комісії тощо, був радником низки громадських організацій аграрної сфери. Також він був доцентом, викладачем курсів «Земельне право» та «Використання земель у підприємницькій діяльності» НаУКМА. Увійшов до списку 10 найбільш рекомендованих юристів практики «Аграрне право» з дослідження «Вибір клієнта» та в Топ-100 найкращих юристів України 2010—2011 років, проведеного «Юридичною газетою».

До лютого 2023 року очолював Комітет НААУ з питань з аграрного, земельного та довкілевого права.

Указом Президента України від 04.08.2023 №470/2023 молодшого сержанта Поліводського Олександра Анатолійовича нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Популярні новини

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 196

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 1815

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 1916

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 3542

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 3503

Законодавство

Адвокати знайшли юридичний ляп в останніх змінах до КПК

Через помилки у юридичній техніці, що були допущені під час внесення чергових змін до Кримінального процесуального кодексу, можуть порушуватися права осіб, що тримаються в установах попереднього ув’язнення або виконання покарань.

13:32 Пн 15.04.24 3682

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 8492

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 8801

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл