Внесок за доповнення ЄРАУ інформацією про помічника адвоката поділили | НААУ

Внесок за доповнення ЄРАУ інформацією про помічника адвоката поділили

ЄРАУ
17:30 Ср 06.09.23 2227 Переглядів
Версія для друку

Внесок за доповнення даних у Єдиному реєстрі адвокатів України про помічника адвоката відтепер сплачується двома платежами.

Відповідне рішення Ради адвокатів України від 11-12 серпня 2023 року № 75 «Про внесення змін до Положення про помічника адвоката» оприлюднено на сайті Національної асоціації адвокатів України.

Раніше вся сума сплачувалася раді адвокатів регіону.  Тепер цей внесок сплачується згідно наступного розподілу:

  • 70 % - на поточний рахунок ради адвокатів регіону;
  • 30 % - на поточний рахунок РАУ (НААУ).

Факт перерахування внеску за доповнення Єдиного реєстру адвокатів України інформацією про помічника адвоката згідно з оновленою редакцією Положення підтверджується не лише результатами звірки між НААУ та РАР, але й також квитанціями про сплату платежів.

Сам розмір внеску за доповнення даних у Єдиному реєстрі адвокатів України про помічника адвоката не змінився. Як і раніше він становить 50 відсотків однієї мінімальної заробітної плати, встановленої законом на день такої оплати (станом на сьогодні 3350 грн).

Нагадаємо, Згідно із Положенням про помічника адвоката внесок підлягає сплаті у трьох випадках:

  1. при первинному внесенні запису про помічника адвоката до ЄРАУ;
  2. при підтвердженні запису, у випадку продовження строку дії трудового договору (контракту) з помічником адвоката;
  3. у разі повторної видачі посвідчення, у випадку його втрати чи псування, або у разі зміни особистих персональних даних помічника адвоката (зміни прізвища, ім’я та по-батькові).

Платником є адвокат, адвокатське бюро чи адвокатське об’єднання, що уклав трудовий договір або контракт з помічником.

Популярні новини

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 266

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 1940

За кордоном

Як оформити паспорти українцям в Північній Ірландії? (вебінар)

Громадяни України, які через війну тимчасово перебувають в Північній Ірландії, можуть записатися на прийом до консульських установ в межах консульського округу в місті Единбург. Там надаються послуги з оформлення паспортного документа, реєстрації народження дитини, продовження дії паспорта та отримання проїзного документа для повернення в Україну.

13:26 Чт 11.04.24 2007

Законодавство

Місцеве самоврядування: огляд останніх законодавчих новел

З жовтня 2023 року по березень 2024 року розроблено та прийнято велику кількість законодавчих актів, що стосуються вирішення стратегічних завдань державних органів та органів місцевого самоврядування. Більшість з них пов’язані з подоланням наслідків воєнних дій в Україні.

11:34 Чт 11.04.24 2067

Дискусія

Усиновлення дітей за кордоном прокоментувала голова Комітету НААУ

Національне законодавство надає перевагу усиновлення українським громадянам. Разом із тим, коли вичерпано такі можливості, дітей можуть усиновити і іноземці. В умовах повномасштабного вторгнення, коли чимало дітей опинилися за кордоном, питання набуло особливого значення.

16:12 Ср 10.04.24 3344

Законодавство

Економічне бронювання краще за невизначеність, - голова Комітету…

Концепція економічного бронювання військовозобов’язаних працівників українськими підприємствами, яку мають утілити у проекті Закону №10449 про посилення мобілізації, покликана збільшити надходження коштів для потреб армії. Чого від неї чекати?

14:54 Ср 10.04.24 4248

Різне

Повідомлення про розгляд позову у справі № 640/1859/22

НААУ повідомляє про те, що Київський окружний адміністративний суд прийняв до нового розгляду позовну заяву в адміністративній справі № 640/1859/22 за позовом Плескача В`ячеслава Юрійовича до Недержавної некомерційної професійної організації «Національна асоціація адвокатів України» в особі Ради адвокатів України, за участю третьої особи Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

13:47 Вт 09.04.24 4693

Cудова практика

Хай спробують, а ми подивимось, - заступник голови ВС про…

«Якщо йдеться про те, чи можуть адвокати використовувати штучний інтелект для того, щоб створювати документи, які вони подадуть у судовому процесі, то, мабуть, тільки практика буде критерієм істини».

13:12 Вт 09.04.24 3552

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл