Уточнено порядок призначення керівників тимчасових робочих органів РАР | НААУ

Уточнено порядок призначення керівників тимчасових робочих органів РАР

Самоврядування
17:35 Вт 05.09.23 1781 Переглядів
Версія для друку

Тимчасовий робочий орган ради адвокатів регіону може очолювати адвокат регіону на підставі рішення ради адвокатів регіону.

Рішенням РАУ від 11-12 серпня 2023 року № 73 (документ розміщено на сайті НААУ) уточнено порядок формування тимчасових робочих органів, визначений Регламентом ради адвокатів регіону.

Згідно із попередньою редакцією відповідного п. 14.3 Регламенту, тимчасовий робочий орган ради адвокатів регіону міг очолювати будь-який член ради адвокатів регіону за його згодою.

Нагадаємо, для вирішення поточних завдань діяльності ради адвокатів регіону остання може створювати тимчасові робочі органи (робочі, консультативні, експертні, комітети, комісії, групи, тощо).

У відповідному рішенні РАР повинно бути зазначено:

  • мету створення тимчасового робочого органу;
  • вичерпний перелік завдань;
  • члени ради адвокатів регіону, які включаються до складу органу;
  • голову;
  • термін виконання завдань органом;
  • термін, на який створюється тимчасовий робочий орган.

В роботі тимчасових робочих органів ради адвокатів регіону можуть брати участь фахівці, експерти з відповідних питань, науковці, представники органів державної влади та місцевого самоврядування (за їх згодою).

Популярні новини

Дискусія

Уточнення військово-облікових даних: спірні питання обговорили…

16 липня сплив установлений законом 60-денний термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані. Напередодні в НААУ обговорювали повʼязані із цим проблемні питання.

15:57 Чт 18.07.24 5961

Взаємодія

У Раді Європи підтримують розвиток НААУ

Офіс Ради Європи в Україні надаватиме всіляку підтримку розвитку Національної асоціації адвокатів України та її ініціативам на користь українського суспільства.

11:13 Ср 17.07.24 6609

Дискусія

Як компенсувати нестачу кадрів в будівельній сфері пояснив голова…

В Україні простежується дефіцит кадрів у будівельній сфері, який нині становить близько 40 %. Згідно з даними Конфедерації роботодавців України, за два роки кількість офіційно зареєстрованих працівників у будівельному секторі скоротилася на 25,4 %, до майже 300 тисяч людей. Будівельні компанії вимушені залучати до роботи іноземні кадри.

11:16 Вт 16.07.24 7986

Законодавство

Сплата судового збору за позов немайнового характеру: що варто…

Спроба спростити правила сплати судового збору може призвести до ситуації правової невизначеності, коли на випадок подання позову з кількома вимогами немайнового характеру не буде регулюючої норми.

14:12 Пн 15.07.24 9334

Законодавство

Повноваження дізнавача мають враховувати форму досудового…

Кримінальний процесуальний кодекс дійсно потребує уточнення компетенції дізнавача, органу дізнання та керівника цього органу. Разом із тим їхні повноваження мають узгоджуватися із формою, в якій здійснюється розслідування кримінальних проступків.

9:49 Пт 12.07.24 9867

Гарантії діяльності

Споживачів грантів забронювали. А як щодо адвокатів?

На тлі рішення Кабміну про визнання критично важливими громадських організацій, які є виконавцями проектів міжнародної допомоги на іноземні гранти, та бронювання від мобілізації усіх їхніх співробітників, залишається незрозумілою позиція Уряду з цього питання щодо адвокатів.

8:56 Пт 12.07.24 11158

Дискусія

Вибори у післявоєнний час: виклики організації обговорили в Острозі

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася VII Міжнародна науково-практична конференція «Адміністративна юстиція в Україні: проблеми теорії та практики. Судовий захист політичних та громадянських прав і свобод у довоєнний, воєнний і післявоєнний час».

16:46 Чт 11.07.24 8967

Законодавство

Дезертирів звільнятимуть від відповідальності за двох умов

Законодавча ініціатива з упровадження механізмів звільнення військовослужбовців Збройних Сил від кримінальної відповідальності за вчинення військового кримінального правопорушення заслуговує на підтримку. Водночас, вона містить дискусійні положення.

15:58 Чт 11.07.24 9584

Вестник:№ 6 червень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл