НААУ допомагатиме адаптації захисників України після служби | НААУ

НААУ допомагатиме адаптації захисників України після служби

Взаємодія
17:15 Пн 04.09.23 1472 Переглядів
Версія для друку

Благодійний фонд «Після служби» та Національна асоціація адвокатів України сприятимуть українським ветеранам у досягненні успіху після військової служби, допомагатимуть в успішній адаптації захисників України.

Відповідний меморандум про співпрацю та взаємодію підписали сьогодні, 4 вересня, засновник Благодійного фонду Едвард Маршалл, директор цього ж БФ Галина Морар та голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Зокрема, згідно із документом, в рамках меморандуму сторони:

- розроблятимуть та реалізовуватимуть спільні проекти;

- організовуватимуть та проводитимуть спільні заходи (тематичні зустрічі, круглі столи, тематичні програми і проекти), залучатимуть для цього інші заінтересовані сторони;

- готуватимуть пропозиції та звернення до компетентних органів державної влади та посадових осіб;

- готуватимуть тематичні публікації;

- обмінюватимуться позитивним досвідом.

«Чимало військових фактично втратили свою роботу, якою займалися у мирний час. Тож вони вже не зможуть працювати за професією, як до війни. І після того, як вони повернуться з фронту, треба їх адаптувати, навчити, дати нові знання і навички, щоб вони змогли годувати свою сім’ю. Це дуже важливо, - наголосила голова НААУ, РАУ. - Ми єдина на сьогодні організація, яка надає допомогу своїм членам, своїм адвокатам та їх родинам. Тож маємо також допомогти нашим захисникам адаптуватися до нового мирного життя».

Благодійний фонд «Після служби» був утворений у 2022 році за сприяння Американської спілки ветеранів та Благодійного фонду HelpUkraine22.  Діяльність цього БФ розрахована на українських військових та ветеранів, особливо тих, хто отримав фізичну або психічну травму, поранення чи захворювання під час проходження військової служби. Фонд працює над тим, щоб охопити практично всі аспекти життя ветеранів: від психологічних проблем до реабілітації та оздоровлення, від пошуку роботи до професійної освіти.

Популярні новини

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 235

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 1913

За кордоном

Як оформити паспорти українцям в Північній Ірландії? (вебінар)

Громадяни України, які через війну тимчасово перебувають в Північній Ірландії, можуть записатися на прийом до консульських установ в межах консульського округу в місті Единбург. Там надаються послуги з оформлення паспортного документа, реєстрації народження дитини, продовження дії паспорта та отримання проїзного документа для повернення в Україну.

13:26 Чт 11.04.24 1980

Законодавство

Місцеве самоврядування: огляд останніх законодавчих новел

З жовтня 2023 року по березень 2024 року розроблено та прийнято велику кількість законодавчих актів, що стосуються вирішення стратегічних завдань державних органів та органів місцевого самоврядування. Більшість з них пов’язані з подоланням наслідків воєнних дій в Україні.

11:34 Чт 11.04.24 2041

Дискусія

Усиновлення дітей за кордоном прокоментувала голова Комітету НААУ

Національне законодавство надає перевагу усиновлення українським громадянам. Разом із тим, коли вичерпано такі можливості, дітей можуть усиновити і іноземці. В умовах повномасштабного вторгнення, коли чимало дітей опинилися за кордоном, питання набуло особливого значення.

16:12 Ср 10.04.24 3314

Законодавство

Економічне бронювання краще за невизначеність, - голова Комітету…

Концепція економічного бронювання військовозобов’язаних працівників українськими підприємствами, яку мають утілити у проекті Закону №10449 про посилення мобілізації, покликана збільшити надходження коштів для потреб армії. Чого від неї чекати?

14:54 Ср 10.04.24 4220

Різне

Повідомлення про розгляд позову у справі № 640/1859/22

НААУ повідомляє про те, що Київський окружний адміністративний суд прийняв до нового розгляду позовну заяву в адміністративній справі № 640/1859/22 за позовом Плескача В`ячеслава Юрійовича до Недержавної некомерційної професійної організації «Національна асоціація адвокатів України» в особі Ради адвокатів України, за участю третьої особи Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

13:47 Вт 09.04.24 4693

Cудова практика

Хай спробують, а ми подивимось, - заступник голови ВС про…

«Якщо йдеться про те, чи можуть адвокати використовувати штучний інтелект для того, щоб створювати документи, які вони подадуть у судовому процесі, то, мабуть, тільки практика буде критерієм істини».

13:12 Вт 09.04.24 3552

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл