Надано допомогу родинам двох загиблих на війні адвокатів | НААУ

Надано допомогу родинам двох загиблих на війні адвокатів

Підтримка
13:20 Чт 31.08.23 1202 Переглядів
Версія для друку

Опікунська рада НААУ провела чергове засідання. Розглянуто 6 заяв від адвокатів, що опинились у складних життєвих обставинах через воєнні дій в Україні.

Засідання відбулось у режимі онлайн 31 серпня 2023 року.

Адвокатська спільнота продовжує втрачати своїх колег на війні. У зоні бойових дій загинули ще двоє адвокатів – з Черкас та Волині. Останній був членом атестаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів Волинської області у 2006-2012 роках. Опікунська рада НААУ підтримала їхні родини – надала по 100 тисяч гривень матеріальної допомоги.

Також кошти перераховано трьом адвокатам на лікування. Зокрема, один з них адвокат з Харкова, який вже вдруге звертається до Опікунської ради НААУ. У лютому 2022 року, перебуваючи у лавах тероборони, він отримав вогнепальне поранення. У червні цього року адвокат підірвався на міні, внаслідок чого йому відірвало гомілку. Інші адвокати – з Житомира, який також отримав тяжке поранення у зоні бойових дій та з квітня цього року лікується у стаціонарі, та адвокат з Харкова, яка потребує дороговартісного лікування через онкозахворювання.

Крім того, підтримано адвоката, мати-одиначку з Донеччини. В результаті ракетних ударів вона з сином отримала контузію, а її будинок пошкоджено.

Загалом з часу створення Опікунської ради НААУ було розглянуто понад 500 заяв від адвокатів.

Популярні новини

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 195

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 1814

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 1915

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 3541

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 3502

Законодавство

Адвокати знайшли юридичний ляп в останніх змінах до КПК

Через помилки у юридичній техніці, що були допущені під час внесення чергових змін до Кримінального процесуального кодексу, можуть порушуватися права осіб, що тримаються в установах попереднього ув’язнення або виконання покарань.

13:32 Пн 15.04.24 3682

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 8492

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 8801

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл