Вітаємо Ольгу Терещенко з ювілеєм!
![](/assets/uploads/news/privitannya/2023-07-16-tereshchenko-bthd_64b39e1154cd9.jpg)
Сьогодні, 16 липня, свій ювілей святкує відомий адвокат, заслужений юрист України, голова Ради адвокатів Вінницької області Ольга Терещенко.
Ольгу Василівну можна без перебільшення назвати людиною-легендою. Вона одна із тих завзятих професіоналів, хто стояв у витоків зародження та розвитку адвокатури в Незалежній Україні і вже понад 30 років віддано служить цінностям та принципам адвокатської професії.
Ольга Василівна більше 20 років обіймає посаду голови Президії адвокатського об’єднання «Вінницька обласна колегія адвокатів» та понад 10 років очолює Раду адвокатів Вінниччини. Є почесним членом Ради старійшин адвокатури. Це свідчить про безмежну повагу та довіру, яку проявляють до неї не тільки колеги, а й інші представники професійних кіл галузі правосуддя.
Будучи лідером адвокатських організацій, вона відстоює права адвокатури, формує високі стандарти професії, щедро ділиться досвідом із молодими поколіннями, а також є одним із ініціаторів відродження історичної пам’яті адвокатури Вінниччини.
Ольга Василівна любить повторювати молодим адвокатам: «Щоб стати гарними фахівцями та шанованими адвокатами в майбутньому, треба вже зараз не гаяти часу, а вчитися, вчитися і вчитися. Іншого шляху здобуття авторитету в нашій професії і поваги серед людей немає».
Разом зі всією адвокатською спільнотою від щирого серця вітаю Вас з Днем народження! Нехай Ваша мудрість, оптимізм, висока професійність та виваженість ще багато довгих років будуть прикладом та мотивацією для колег, а людська вдячність та родинне тепло будуть безмежними.
Многая літа!
З повагою
голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова
Популярні новини
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-25-shabel-n-kov_66a23321e916a.jpg)
Дискусія
Стан енергетичної спроможності країни: чого очікувати бізнесу
Незважаючи на всі намагання держави зменшити дефіцит електроенергії, сподіватися бізнесу на покращення ситуації поки не варто.
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-25-kom-teti_66a22557170a0.jpg)
Дискусія
Проблеми захисту персональних даних в умовах воєнного стану…
В умовах воєнного стану особливої актуальності набуло питання уточнення даних про військовозобов'язаних. Адже держава повинна мати актуальну інформацію про мобілізаційний резерв. Водночас, цей процес супроводжується виникненням правових проблем.
![](/assets/uploads/news/anons/2024-07-24-forum_66a0f5a9635cd.jpg)
Анонс
Розпочато реєстрацію на Форум ім. Й.Бронза
23 серпня в Одесі відбудеться Форум з кримінального права та процесу імені Йосипа Бронза. Відкрито реєстрацію на захід.
![](/assets/uploads/news/judicial-practice-news/2024-07-24-ks_66a0be6398aaf.jpg)
Cудова практика
Автоматичне продовження тримання під вартою порушує право на…
Конституцією не визначено можливості обмеження права на свободу та особисту недоторканність, права на судовий захист, презумпції невинуватості та права на захист. Відтак, норма ч. 6 ст. 615 КПК про можливість автоматичного (без рішення суду) продовження тримання під вартою суперечить Основному Закону.
![](/assets/uploads/news/navchannya/2024-07-23-veb-nar_669fa2d718c84.jpg)
Навчання
Інхаус або зовнішній консультант: що молодому юристу варто знати?
Куди молодому правнику краще йти працювати: до юридичної фірми чи на підприємство? Як визначитися з пріоритетами, реально оцінити свої можливості та максимально ефективно використати набуті знання?
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-18-tck_669911b9e97a7.jpg)
Дискусія
Уточнення військово-облікових даних: спірні питання обговорили…
16 липня сплив установлений законом 60-денний термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані. Напередодні в НААУ обговорювали повʼязані із цим проблемні питання.
![](/assets/uploads/news/vzaemodiya/2024-07-17-r_66977b8025826.jpg)
Взаємодія
У Раді Європи підтримують розвиток НААУ
Офіс Ради Європи в Україні надаватиме всіляку підтримку розвитку Національної асоціації адвокатів України та її ініціативам на користь українського суспільства.
![](/assets/uploads/news/diskusiya/2024-07-16-shabel-n-kov_66962c2da2216.jpg)
Дискусія
Як компенсувати нестачу кадрів в будівельній сфері пояснив голова…
В Україні простежується дефіцит кадрів у будівельній сфері, який нині становить близько 40 %. Згідно з даними Конфедерації роботодавців України, за два роки кількість офіційно зареєстрованих працівників у будівельному секторі скоротилася на 25,4 %, до майже 300 тисяч людей. Будівельні компанії вимушені залучати до роботи іноземні кадри.