Для студентів юридичних вишів проведуть турнір із судових дебатів | НААУ

Для студентів юридичних вишів проведуть турнір із судових дебатів

Анонс
11:55 Вт 11.07.23 947 Переглядів
Версія для друку

Студентів юридичних вишів навчать побудові правових позицій, написання процесуальних документів, ведення судових справ та виступів на судових засіданнях під час турніру із судових дебатів, який відбудеться 24 - 28 липня 2023 року.

Про це розповіли члени Молодіжного комітету – UNBA Next Gen, які є ініціаторами турніру, на установчій зустрічі.

На початку засідання голова Молодіжного комітету Сергій Барбашин окреслив основні моменти цього турніру, розповів про діяльність Комітету та побажав усім учасникам успіхів.

«Турнір із судових дебатів Молодіжного Комітету – UNBA NextGen – це чудова можливість отримати практичні знання з побудови правової позиції, підготовлення документів і виступу на судових засіданнях. Команда Комітету докладе всіх зусиль, щоб турнір відбувся максимально продуктивно для учасників»,  - наголосив Сергій Барбашин.

Координатор турніру Тетяна Рабко розповіла про основні правила проведення турніру, представила тренерів і членів журі. Вона звернула увагу учасників, що під час підготовлення до турніру вони самостійно визначать розподіл ролей у команді (наприклад, хто основний представник, свідок, експерт тощо). Зі свого боку тренери будуть надавати поради та підтримувати учасників під час підготовки до заходу.

«Набуті учасниками навички під час підготовки до заходу і безпосередня участь у імпровізованих судових дебатах надасть безцінний досвід кожному із учасників та можливість розвинути свої навички в цьому напрямку», - висловила сподівання Тетяна Рабко.

На сьогодні для участі у турнірі зареєструвались майже 30 учасників з України, а також з Польщі.

«Я рада, що велика кількість учасників виявили бажання взяти участь у даному турнірі. Чудово, що молодь прагне до розвитку і вдосконалення своїх знань, мотивована прокачувати Skills, в чому постійно сприяє Національна асоціація адвокатів України та Молодіжний Комітет UNBA Next Gen», - підсумувала Юлія Сергет.

Популярні новини

Навчання

На що українському адвокату можна розраховувати в Ізраїлі

Як і в інших країнах, в Ізраїлі український адвокат може претендувати на статус іноземного юриста. Для цього доведеться зібрати пакет документів і скласти іспит з етики. Стати повноцінним адвокатом буде набагато складніше.

16:40 Пт 08.12.23 3711

Анонс

Адвокатам розкажуть, як розширити можливості молодих юристів у…

14 грудня 2023 року у НААУ відбудеться вебінар на тему «Акселератор визнання: розширення можливостей молодих юристів у рейтингах», ініційований Молодіжним Комітетом НААУ - UNBA NextGen спільно з European Young Bar Association (EYBA).

15:15 Пт 08.12.23 3746

Дискусія

Не зловживання правами, а неналежне виконання обов’язків: думка…

В багатьох випадках адвокати у кримінальних процесах на голову вище деяких слідчих і прокурорів. Ставляться такі питання, на які практика сторони обвинувачення не може знайти відповідей.

13:40 Пт 08.12.23 4083

Анонс

Проблеми експертиз з установлення шкоди довкіллю обговорять…

У рамках тижня довкілевого права 11 грудня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Інститут судових експертиз щодо кримінальних правопорушень у сфері охорони довкілля: що не так із експертизами на досудовому етапі?».

12:00 Чт 07.12.23 5457

Законодавство

Одну кваліфікаційну вимогу до адвокатів пропонують уточнити

Ступінь вищої освіти для осіб, які мають право здійснювати адвокатську діяльність, хочуть уточнити. Аби привести дефініцію «вища освіта» у відповідність до чинного Закону «Про вищу освіту».

11:18 Чт 07.12.23 9454

Навчання

Як стати юристом на Кіпрі розповіла представник НААУ (відео)

Професія юриста на Кіпрі є ключовим компонентом економіки та суспільства країни. Аби стати там юристом, необхідно закінчити програму отримання диплому, скласти іспит на адвокатуру, а потім пройти навчання під наглядом практикуючого юриста.

15:00 Ср 06.12.23 6814

Cудова практика

Як стягнути моральну шкоду за публікацію ЗМІ персональних даних…

Нещодавно адвокат, фотографію якого з персональними даними оприлюднило популярне видання, виграв судовий спір. Медіа, дії якого були визнані протиправними, зобов’язали сплатити моральну шкоду та відшкодувати витрати на правничу допомогу та судовий збір.

17:50 Вт 05.12.23 5747

Навчання

Юрист у США з ліцензією та без: поради для українських адвокатів

Стати юристом (або адвокатом, що у Сполучених Штатах Америки є синонімічним поняттям) – це завдання надзвичайної складності. Виключень не роблять нікому. Навіть українцям, які перебувають у США із 24 лютого 2022 року.

17:45 Пн 04.12.23 7072

Вестник:№11 листопад 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл