Для студентів юридичних вишів проведуть турнір із судових дебатів | НААУ

Для студентів юридичних вишів проведуть турнір із судових дебатів

Анонс
11:55 Вт 11.07.23 1258 Переглядів
Версія для друку

Студентів юридичних вишів навчать побудові правових позицій, написання процесуальних документів, ведення судових справ та виступів на судових засіданнях під час турніру із судових дебатів, який відбудеться 24 - 28 липня 2023 року.

Про це розповіли члени Молодіжного комітету – UNBA Next Gen, які є ініціаторами турніру, на установчій зустрічі.

На початку засідання голова Молодіжного комітету Сергій Барбашин окреслив основні моменти цього турніру, розповів про діяльність Комітету та побажав усім учасникам успіхів.

«Турнір із судових дебатів Молодіжного Комітету – UNBA NextGen – це чудова можливість отримати практичні знання з побудови правової позиції, підготовлення документів і виступу на судових засіданнях. Команда Комітету докладе всіх зусиль, щоб турнір відбувся максимально продуктивно для учасників»,  - наголосив Сергій Барбашин.

Координатор турніру Тетяна Рабко розповіла про основні правила проведення турніру, представила тренерів і членів журі. Вона звернула увагу учасників, що під час підготовлення до турніру вони самостійно визначать розподіл ролей у команді (наприклад, хто основний представник, свідок, експерт тощо). Зі свого боку тренери будуть надавати поради та підтримувати учасників під час підготовки до заходу.

«Набуті учасниками навички під час підготовки до заходу і безпосередня участь у імпровізованих судових дебатах надасть безцінний досвід кожному із учасників та можливість розвинути свої навички в цьому напрямку», - висловила сподівання Тетяна Рабко.

На сьогодні для участі у турнірі зареєструвались майже 30 учасників з України, а також з Польщі.

«Я рада, що велика кількість учасників виявили бажання взяти участь у даному турнірі. Чудово, що молодь прагне до розвитку і вдосконалення своїх знань, мотивована прокачувати Skills, в чому постійно сприяє Національна асоціація адвокатів України та Молодіжний Комітет UNBA Next Gen», - підсумувала Юлія Сергет.

Популярні новини

Дискусія

Уточнення військово-облікових даних: спірні питання обговорили…

16 липня сплив установлений законом 60-денний термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані. Напередодні в НААУ обговорювали повʼязані із цим проблемні питання.

15:57 Чт 18.07.24 5917

Взаємодія

У Раді Європи підтримують розвиток НААУ

Офіс Ради Європи в Україні надаватиме всіляку підтримку розвитку Національної асоціації адвокатів України та її ініціативам на користь українського суспільства.

11:13 Ср 17.07.24 6565

Дискусія

Як компенсувати нестачу кадрів в будівельній сфері пояснив голова…

В Україні простежується дефіцит кадрів у будівельній сфері, який нині становить близько 40 %. Згідно з даними Конфедерації роботодавців України, за два роки кількість офіційно зареєстрованих працівників у будівельному секторі скоротилася на 25,4 %, до майже 300 тисяч людей. Будівельні компанії вимушені залучати до роботи іноземні кадри.

11:16 Вт 16.07.24 7942

Законодавство

Сплата судового збору за позов немайнового характеру: що варто…

Спроба спростити правила сплати судового збору може призвести до ситуації правової невизначеності, коли на випадок подання позову з кількома вимогами немайнового характеру не буде регулюючої норми.

14:12 Пн 15.07.24 9290

Законодавство

Повноваження дізнавача мають враховувати форму досудового…

Кримінальний процесуальний кодекс дійсно потребує уточнення компетенції дізнавача, органу дізнання та керівника цього органу. Разом із тим їхні повноваження мають узгоджуватися із формою, в якій здійснюється розслідування кримінальних проступків.

9:49 Пт 12.07.24 9867

Гарантії діяльності

Споживачів грантів забронювали. А як щодо адвокатів?

На тлі рішення Кабміну про визнання критично важливими громадських організацій, які є виконавцями проектів міжнародної допомоги на іноземні гранти, та бронювання від мобілізації усіх їхніх співробітників, залишається незрозумілою позиція Уряду з цього питання щодо адвокатів.

8:56 Пт 12.07.24 11156

Дискусія

Вибори у післявоєнний час: виклики організації обговорили в Острозі

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася VII Міжнародна науково-практична конференція «Адміністративна юстиція в Україні: проблеми теорії та практики. Судовий захист політичних та громадянських прав і свобод у довоєнний, воєнний і післявоєнний час».

16:46 Чт 11.07.24 8967

Законодавство

Дезертирів звільнятимуть від відповідальності за двох умов

Законодавча ініціатива з упровадження механізмів звільнення військовослужбовців Збройних Сил від кримінальної відповідальності за вчинення військового кримінального правопорушення заслуговує на підтримку. Водночас, вона містить дискусійні положення.

15:58 Чт 11.07.24 9584

Вестник:№ 6 червень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл