"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Лідером Європейської асоціації молодих адвокатів став українець
22 - 25 червня в Осло (Норвегія) проходила літня конференція Європейської асоціації молодих адвокатів (European Young Bar Association, EYBA), на якій відбулися вибори нового керівництва організації.
Новим президентом EYBA став український адвокат Сергій Барбашин, який очолює Молодіжний комітет Національної асоціації адвокатів України - UNBA NextGen. Адвоката Юлію Сергет, яка є заступницею голови UNBA NextGen, було обрано до Комітету EYBA з аудиту.
Голова Національної асоціації адвокатів України Лідія Ізовітова висловила свою підтримку вибору Сергія Барбашина та Юлії Сергет: «Цей вибір – це визнання великої праці та професійної досконалості наших молодих колег. Їхній успіх – це успіх усієї української адвокатури. З початку заснування НААУ ми оголосили важливим пріоритетом підтримку молодих адвокатів, забезпечення тяглості поколінь в адвокатурі. І сьогодні ми пишаємося тим, що українські молоді адвокати мають можливість бути повноцінними членами європейської адвокатської спільноти», - зауважила голова НААУ.
EYBA - європейська неприбуткова асоціація молодих юристів, яка була заснована у травні 1993 року. Організація об'єднує молоді асоціації юристів з усієї Європи в одну представницьку організацію, що забезпечує єдиний голос молодих юристів на континенті.
Нагадаємо, UNBA NextGen розпочав співпрацю з EYBA у 2019 році. Представники UNBA NextGen брали участь у заходах EYBA, а також спільно з іноземними колегами організували міжнародну літню онлайн конференцію EYBA 2021.
У 2022 році EYBA надавала підтримку українським адвокатам, які постраждали внаслідок війни.
Популярні новини
Законодавство
Дорожня карта і адвокатура: робоча група провела перше засідання
2 січня відбулося перше організаційне засідання Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права в частині реформування адвокатури. Захід був присвячений узгодженню рамки подальшої роботи та обміну стартовими позиціями учасників.
Дискусія
У НААУ напрацьовують правила для залучення інвестицій у відбудову
Адвокатура може зробити вагомий внесок у формування правової та інституційної основи для відновлення країни після завершення воєнних дій, поєднуючи теоретичну підготовку з практичним досвідом.
Законодавство
Проект рекодифікації книги «Речове право» потребує доопрацювання -…
Цивільне законодавство потребує якісного оновлення, тому проект книги третьої ЦК «Речове право», напрацьований робочою групою з рекодифікації, має бути суттєво і системно доопрацьований.
Привітання
Привітання з Новим 2026 роком
Дорогі колеги, щиро вітаю вас із Новим 2026 роком!
Самоврядування
РАУ: ініціативи НАЗК щодо адвокатури — антиконституційне втручання
Рада адвокатів України розцінила ініціативи щодо реформування адвокатури, запропоновані Національним агентством з питань запобігання корупції, як пряме, грубе та системне втручання органу виконавчої влади у діяльність незалежного конституційного інституту.
Навчання
Підсумки року без виснаження: про рефлексію, вдячність і пріоритети
Сучасний темп, багатозадачність і інформаційне перевантаження часто заважають людині зупинитися, осмислити свій досвід і пройти перехід між завершенням одного циклу та початком іншого. Та потреба в таких «точках зупинки» особливо зростає наприкінці року, коли шукають підсумків і сенсів.
Дискусія
Публічний інтерес і право власності: захист добросовісного…
Повернення земель і нерухомості з державної та комунальної власності конфліктує із захистом добросовісних набувачів. Коли починається давність, хто доводить недобросовісність, чи має бути компенсація та як зберегти баланс публічного інтересу й стабільності права власності?
Видання
Ключові новели цивільного права і процесу: огляд за 2025 рік
Комітет Національної асоціації адвокатів України з питань цивільного права та процесу оприлюднив традиційну щорічну добірку «Новели законодавства у сфері цивільного права та процесу за 2025 рік».