Українські та шотландські адвокати обмінялись досвідом діджиталізації робочих процесів | НААУ

Українські та шотландські адвокати обмінялись досвідом діджиталізації робочих процесів

За кордоном
12:34 Пт 26.05.23 1490 Переглядів
Версія для друку

В Україні працюють декілька сервісів, що полегшують роботу адвоката. Зокрема, робочий кабінет інтегрований до систем єСуд, Е-post та Вищої школи адвокатури. Також адвокати мають доступ до державних реєстрів, кабінету платника податків та порталу «Дія».

Про досвід діджиталізації робочих процесів в Україні розповів представник НААУ у Шотландії Олександр Черних на 6-й Міжнародній конференції з питань BigData, кібербезпеки та критичної інфраструктури. Захід, який проходив у Единбурзькому університеті Непера, зібрав науковців та експертів з кібербезпеки у різних галузях економіки.

О.Черних докладно зупинився на можливостях дистанційної роботи в електронних системах Національної асоціації адвокатів Україні та питанні підвищення кваліфікації адвокатів на ресурсах Вищої школи адвокатури.  Під час конференції учасники обговорили розширення взаємодії щодо обміну досвідом з підготовки навчальних курсів.

Нагадаємо, Кіберакадемія  Університету Непера разом з Вищою школою адвокатури проводила у травні вебінар для українських адвокатів із введення в кібербезпеку та використання електронних доказів у кримінальному, трудовому та сімейному праві.

Популярні новини

Законодавство

Заборона демонтажу електрокомунікацій: про що забули нардепи

В умовах війни, коли від швидкості отримання інформації часто залежить життя громадян, особливого значення набуває функціонування електронних комунікаційних мереж. Тому випадки їх свавільного демонтажу мають бути усунуті. Але крім законодавчої заборони, також повинна бути і відповідальність.

17:36 Чт 20.06.24 3624

Законодавство

Закон про критерії малозначних спорів прийнято

Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України та Кодексу адміністративного судочинства України щодо гарантування права на судовий захист у малозначних спорах» (проект №11026 від 19.02.2024).

16:41 Чт 20.06.24 3981

Законодавство

Ухилянтам пом’якшать покарання. Чому це правильно пояснили в НААУ

У санкції статті 336 (Ухилення від призову на військову службу) Кримінального кодексу, яка сьогодні передбачає лише позбавлення волі від трьох до п’яти років, можуть з’явитися штраф, а також громадські та виправні роботи.

16:58 Ср 19.06.24 5449

Законодавство

Доплати місцевим службовцям за рахунок грантів: складне, але…

Потреба у створенні інструментів фінансового заохочення публічних представників, які можуть працювати над залученням грантових та інвестиційних коштів на місцевому та регіональному рівні впирається у обмеження на додаткові виплати, передбачені реформою публічної служби в Україні.

12:13 Ср 19.06.24 5442

Дискусія

Як змінився ринок юридичних послуг розповів голова Комітету НААУ

Ситуація на ринку юридичних послуг, якщо порівнювати із 2022 роком, значно покращилась. Водночас, не спостерігається і значного дефіциту правників.

15:57 Вт 18.06.24 6753

Законодавство

Коли в Україні зʼявиться Містобудівний кодекс?

Робоча група при Комітеті ВР з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провела публічні обговорення, розробила пропозиції та розпочала підготовку Концепції Містобудівного кодексу України.

14:43 Вт 18.06.24 6778

Доступ до професії

Нюанси відповідальності за несвоєчасне підвищення кваліфікації…

Невиконання адвокатом вимог з підвищення кваліфікації є триваючим дисциплінарним проступком. Він припиняється або отриманням відповідного електронного сертифікату (що підтверджує виконання вимог), або притягненням особи, винної у невиконанні професійного обов’язку, до дисциплінарної відповідальності.

17:36 Пт 14.06.24 11976

Дискусія

Як захистити права добросовісних набувачів у спорах про повернення…

Осіб, які придбали майно у власників, що не мали права на відчуження цього майна, називають «добросовісними набувачами». Як захистити їхні права у категорії спорів про повернення цього майна у державну власність?

11:58 Чт 13.06.24 11597

Вестник:№ 5 травень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл