Національна асоціація адвокатів України взяла участь у панельній дискусії з питань судової реформи, організованій посольствами Німеччини, Литви та України | НААУ

Національна асоціація адвокатів України взяла участь у панельній дискусії з питань судової реформи, організованій посольствами Німеччини, Литви та України

Адвокатура
9:00 Пт 31.03.23 810 Переглядів
Версія для друку

28 березня 2023 року Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій представив Національну асоціацію адвокатів України (НААУ) на робочому сніданку та панельній дискусії «Відбудова України: Реформа правосуддя та верховенство права». Захід, організований посольствами Німеччини, Литви та України, відбувся у Посольстві Німеччини у Вашингтоні (округ Колумбія).

Про важливість та необхідність судової реформи в Україні у процесі її інтеграції до ЄС йшлося у виступах Посла ФРН в США Емілі Хабер, Посла України в США Оксани Маркарової, Державного секретаря Федерального міністерства юстиції Німеччини Анжеліки Шлунк.

У панельній дискусії, яку модерувала Елізабет Андерсен, виконавчий директор проекту «Світове правосуддя», взяли участь експерти: Валентин Гвоздій - Національна асоціація адвокатів України, Скотт Карлсон - Американська асоціація юристів, Габія Грігайте-Даугірде - заступник Міністра юстиції Литовської Республіки та Вероніка Хоррер з Федеральної адвокатури Німеччини. Учасники заходу наголошували на необхідності продовження діалогу та співпраці між національними та міжнародними суб'єктами, а також приватним та державним секторами в процесі реформування системи правосуддя.

Особливу увагу під час конференції було приділено питанню ролі адвокатури у забезпеченні верховенства права, включаючи надання захисту обвинуваченим у вчиненні воєнних злочинів, злочинів проти людяності, геноциду та злочинів проти держави Україна під час війни. Незважаючи на воєнний стан, Україна як правова держава, повинна забезпечити право на захист, що є одним з ключових прав людини.

Під час виступу Валентин Гвоздій наголосив на неприпустимості будь-якого тиску на адвокатуру.

Виняткове значення у контексті забезпечення верховенства права, особливо під час війни, має співпраця між представниками адвокатур різних держав. Саме тому участь у заході  представників німецької, американської та української асоціацій адвокатів має надзвичайно важливе значення та слугуватиме імпульсом для подальшого поглиблення взаємодії адвокатської спільноти задля подолання викликів війни та забезпечення верховенства права в повоєнний період.

Сьогоднішня дискусія підтвердила головні ідеї минулорічної Конференції з питань реформ в Україні в Лугано (Швейцарія), де міжнародна донорська спільнота схвалила принципи скоординованого підходу до процесу відновлення України. Панельна дискусія стала ще одним кроком на шляху до зміцнення демократії та верховенства права в Україні. Вона підкреслила постійні зусилля Національної асоціації адвокатів України та інших зацікавлених сторін у цій важливій справі.

Популярні новини

Адвокатура

До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…

У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

17:41 Пт 02.06.23 472

Адвокатура

Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення

Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

14:42 Пт 02.06.23 742

Адвокатура

Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

10:21 Чт 01.06.23 860

Анонси

Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

16:33 Ср 31.05.23 580

Анонси

Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…

7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

15:04 Ср 31.05.23 522

Адвокатура

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

14:21 Ср 31.05.23 1527

Адвокатура

Європейські юристи вивчатимуть досвід українського електронного…

Україна сьогодні має унікальні технологічні рішення у сфері судочинства. Тож інформаційне та наукове співробітництво в процесі її інтеграції до європейської спільноти може стати корисним для юристів усіх країн.

12:53 Ср 31.05.23 518

Анонси

Адвокатам пояснять алгоритм захисту прав дітей у спорах щодо…

8 червня 2023 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему: «Спори про стягнення додаткових витрат на дитину: на що звертати увагу для досягнення позитивного результату?».

16:46 Вт 30.05.23 798

Вестник:№5 травень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл