Ірина Василик провела майстер-клас на тему «Співпраця українських адвокатів з іноземними колегами: що говорять правила адвокатської етики?» | НААУ

Ірина Василик провела майстер-клас на тему «Співпраця українських адвокатів з іноземними колегами: що говорять правила адвокатської етики?»

Етика
19:02 Ср 29.03.23 980 Переглядів
Версія для друку

У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з Національною асоціацією адвокатів України (НААУ) 21 березня 2023 року проведено практико-орієнтований майстер-клас на тему «Співпраця українських адвокатів з іноземними колегами: що говорять правила адвокатської етики?».

Спікером майстер-класу виступила Ірина Василик, кандидат історичних наук, адвокат, проректор ВША НААУ, доцент, керівник науково-методичного Центру досліджень адвокатури і права НААУ, член Експертної та Науково-консультативної ради НААУ, лауреат Премії ім. Тараса Шевченка Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, експерт з історії адвокатури України та правил адвокатської етики.

Із вітальним словом до учасників зустрічі звернувся організатор заходу – завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу, канд. юрид. наук, адвокат Руслан ​Мельниченко, який зосередив увагу учасників на тому, що НААУ є одним із основних стейкголдерів правничих освітніх програм у ДТЕУ. Саме НААУ об’єднує всіх без винятку адвокатів України та створена з метою забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування, які визначені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Також було відзначено, що ДТЕУ цінує співпрацю з НААУ і продовжить розвивати спільні проєкти, які будуть сприяти професіоналізації правничих освітніх програм ДТЕУ та формуванню у студентів практичних навичок та вмінь.

До участі у майстер-класі були залучені здобувачі, гаранти та стейкголдери (роботодавці та випускники) ОНП з підготовки докторів філософії за юридичними спеціальностями.

Порядок денний майстер-класу включив обговорення зі студентами практичних питань у сфері адвокатської діяльності:

  • Аналіз правил етики країн ЄС.
  • Правила етики сусідніх держав – Польщі та Угорщини щодо співпраці з іноземними колегами.
  • Правила адвокатської етики стосовно співпраці з іноземними колегами.
  • Гонорарна політика: писані і неписані правила взаємодії з іноземними адвокатами.
  • Страхування адвокатів у ЄС.
  • Співпраця з колегами-адвокатами.
  • Кореспонденція між адвокатами.
  • Спори між адвокатами з різних держав – членів асоціації.

За результатами проведеного заходу поглиблено взаємодію НААУ та ДТЕУ у напрямі розвитку бакалаврських і магістерських ОПП з метою їх подальшої професіоналізації та максимального наближення до вимог правничої професії.

Популярні новини

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 1703

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 1793

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 3444

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 3407

Законодавство

Адвокати знайшли юридичний ляп в останніх змінах до КПК

Через помилки у юридичній техніці, що були допущені під час внесення чергових змін до Кримінального процесуального кодексу, можуть порушуватися права осіб, що тримаються в установах попереднього ув’язнення або виконання покарань.

13:32 Пн 15.04.24 3585

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 8453

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 8789

За кордоном

Як оформити паспорти українцям в Північній Ірландії? (вебінар)

Громадяни України, які через війну тимчасово перебувають в Північній Ірландії, можуть записатися на прийом до консульських установ в межах консульського округу в місті Единбург. Там надаються послуги з оформлення паспортного документа, реєстрації народження дитини, продовження дії паспорта та отримання проїзного документа для повернення в Україну.

13:26 Чт 11.04.24 7863

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл