Представники молодіжного комітету НААУ взяли участь у весняній конференції EYBA 2023 | НААУ

Представники молодіжного комітету НААУ взяли участь у весняній конференції EYBA 2023

За кордоном
14:32 Вт 28.03.23 772 Переглядів
Версія для друку

Голова молодіжного комітету НААУ - UNBA NextGen Сергій Барбашин та його заступниця Юлія Сергет стали учасниками весняної конференції Європейської асоціації молодих юристів (EYBA) 2023, яка відбулася 23 - 26 березня у Лісабоні (Португалія).

Головна тема конференції EYBA пов'язана з майбутнім у праві - з акцентом на штучний інтелект і права людини, ІТ та міжнародний захист IP, блокчейн і конфіденційність, а також з лідерством і викликами для молодих юристів.

24 березня відбувся освітній день конференції, у якому адвокати з усієї Європи поділилися фаховою інформацією з учасниками. Серед спікерського складу - Сергій Барбашин, який розповів про те, як визначити і передати права інтелектуальної власності в ІТ.

Крім того, з вітальним словом виступили почесні гості - Президент Ради адвокатських та правничих товариств Європи (CCBE) Панайотіс Перакіс (Panagiotis Perakis) та перший віце-президент Федерації адвокатур Європи (FBE) Ізабела Конопацька (Izabela Konopacka).

«Обмін досвідом та подолання спільних викликів є запорукою успішного розвитку нашої професійної спільноти. Молоді адвокати не стоять осторонь цього процесу та приймають активну участь. Результати плідної діяльності молодих не залишаються непоміченими, та про важливість співпраці наголосили президент CCBE, пан Panagiotis Perakis та віце-президент FBE, пані Izabela Konopacka, що мали можливість відвідати конференцію EYBA», - зазначив Голова NextGen Сергій Барбашин.

Нагадаємо, молодіжний комітет є членом European Young Bar Association з 2019 року. Завдяки активній роботі представники UNBA NextGen три роки поспіль обираються до керівних посад Європейської асоціації. А у 2022 році Голова UNBA NextGen Сергій Барбашин обраний Віце-президентом EYBA; заступниця Голови UNBA NextGen Юлія Сергет увійшла до складу Дослідницького комітету EYBA; член Ради UNBA NextGen Олег Клим’юк обраний до складу Комітету EYBA східного регіонального партнерства.

Текст і фото підготовлені командою Координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Взаємодія

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ…

Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День безпеки пацієнта, який був установлений Указом Президента 4 вересня 2019 р. на підтримку рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. Україна в унісон зі світовим співтовариством відзначає цей день у Всесвітній день забезпечення безпеки пацієнтів.

18:45 Вт 26.09.23 116

Підтримка

Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів

Родини трьох загиблих на передовій адвокатів отримали матеріальну допомогу від Опікунської ради НААУ.

14:46 Вт 26.09.23 298

Анонс

Українські адвокати отримали шанс пройти стажування в Уельсі

Британські палати адвокатів Church Court Chambers та Apex Chambers у рамках домовленостей з Національною асоціацією адвокатів України організовують другу програму оплачуваного стажування для українських адвокатів. Тепер в Уельсі.

11:17 Вт 26.09.23 1091

Законодавство

Сексуальне насильство не здолати змінами до КК, - висновок Комітету…

Посилення на законодавчому рівні умов покарання за вчинення злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи (ст.ст. 152 – 156, 156-1 Кримінального кодексу) не поверне довіру постраждалої особи до справедливого покарання винних.

14:00 Пн 25.09.23 1248

Дискусія

Тимчасовий захист у країнах ЄС: права та обов’язки українців (відео)

Статус тимчасового захисту в країнах ЄС надає можливість українцям проживати, отримувати соціальну і медичну допомогу, освіту для дітей та доступ до ринку праці без попереднього отримання робочої візи. Разом з тим цей статус викликає значну кількість питань, які стосуються роботи, оподаткування та соціального захисту.

16:22 Пт 22.09.23 1815

Анонс

Родинам постраждалих адвокатів зберуть кошти на благодійному…

У Національній асоціації адвокатів України відбудеться благодійний вечір «Творчість адвокатів під час війни». Зібрані кошти будуть направлені на допомогу родинам адвокатів, які постраждали внаслідок воєнної агресії проти Україні.

12:45 Пт 22.09.23 1623

Гарантії діяльності

Інформацію про порушення прав адвокатів систематизують

Факти порушень прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності, які фіксує профільний комітет НААУ, мають узагальнюватися у тематичні дайджести, оприлюднюватися і регулярно надсилатися відповідальним органам для реагування.

10:32 Пт 22.09.23 1974

Дискусія

В Україні дослідили ризики повернення дітей, депортованих до РФ

Намагаючись возз’єднатися із дітьми, які були насильно вивезені з тимчасово окупованих територій до РФ, батьки вимушені комунікувати з органами влади країни-агресора. Але як досягти бажаної мети і при цьому не наразитися на відповідальність за співпрацю з ворогом?

14:10 Чт 21.09.23 1122

Вестник:№7-8 липень-серпень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл