Комітет з ІТ-права НААУ очолив Олег Дерлюк | НААУ

Комітет з ІТ-права НААУ очолив Олег Дерлюк

Адвокатура
11:46 Вт 21.03.23 1473 Переглядів
Версія для друку

Розпорядженням Голови НААУ, РАУ № 44 від 14 березня 2023 року Головою Комітету з ІТ-права НААУ призначено адвоката Олега Дерлюка.

Олег Дерлюк, адвокат, засновник і керуючий партнер юридичної компанії “STRON Legal Serviсes”, фахівець у галузі ІТ-права та міжнародного податкового і корпоративного права.

Адвокат має три вищі освіти за спеціальністю: правознавство (Національний Університет «Юридична академія імені Ярослава Мудрого»), управління персоналом й економіка праці (Харківський інституту бізнесу і менеджменту) та корпоративне право й право цінних паперів (Лондонський університет (University of London)).

Розпочав свою трудову діяльність з роботи в Міністерстві закордонних справ України. Пізніше працював на посадах помічника Голови Правління з адміністративних та правових питань ПАТ «ФЕД» (Авіація та космонавтика. Важка промисловість) м. Харків, старшого юриста, голови відділу міжнародного податкового планування та консультування юридичної компанії ICF Legal Service, директора з правових питань у великому ІТ холдингу.

«Світ змінюється. У теперішній час найбільші світові економіки проходять крізь трансформаційні процеси, які можна порівняти лише із (і сміливо назвати) зміною технологічного укладу. Так, 150-180 років тому світ трансформувався із виникненням промислового, масового виробництва, 80-60 років тому, світ змінювався шляхом росту сектору послуг. Зараз, із виникненням і суттєвим охватом інформатизації та диджиталізації, світ змінюється знову.

Розвиток права завжди був реактивним відповідно до розвитку економічних відносин і, як і роки тому, багато інститутів права, реактивно вимагають і зазнають змін із метою врегулювання і охорони суспільних відносин, що виникають та існують у нових формах – диджиталізованих, транскордонних.

Під час своєї діяльності у рамках комітету із ІТ-права ми будемо розповсюджувати набутий досвід роботи із ІТ проєктами серед адвокатів із метою підвищення якості захисту законних прав та інтересів.

Ми також будемо спільно взаємодіяти із державними інституціями із метою розвитку національного законодавства та правозастосовної практики відповідно до потреб ІТ галузі та національної економіки», - зазначає Голова Комітету з ІТ-права НААУ.

Текст і фото підготовлені командою Координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Адвокатура

Детективи НАБУ вилучили матеріали адвокатського досьє

Сьогодні, 5 червня, детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшук у квартирі адвоката, який обліковується за Радою адвокатів Харківської області. Цього разу не обійшлося без порушень гарантій адвокатської діяльності.

19:32 Пн 05.06.23 1053

Анонси

IBA дає молодим адвокатам шанс безкоштовно відвідати конференцію…

З 29 жовтня по 3 листопада 2023 року в Парижі відбудеться щорічна конференція Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA). Адвокати віком до 35 років можуть отримати стипендію на участь у цьому заході.

15:33 Пн 05.06.23 294

Адвокатура

До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…

У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

17:41 Пт 02.06.23 580

Адвокатура

Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення

Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

14:42 Пт 02.06.23 887

Адвокатура

Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

10:21 Чт 01.06.23 949

Анонси

Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

16:33 Ср 31.05.23 634

Анонси

Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…

7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

15:04 Ср 31.05.23 595

Адвокатура

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

14:21 Ср 31.05.23 1619

Вестник:№5 травень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл