На запрошення НААУ делегація Національної ради адвокатів Франції перебуває з робочим візитом в Україні | НААУ

На запрошення НААУ делегація Національної ради адвокатів Франції перебуває з робочим візитом в Україні

Адвокатура
19:00 Пн 20.03.23 741 Переглядів
Версія для друку

Делегація Національної ради адвокатів Франції на чолі з Президентом робочої групи з прав дитини Арно де Сен Ремі з робочим візитом перебуває в Україні на запрошення Національної асоціації адвокатів України.

18 березня 2023 року делегація Національної ради адвокатів Франції, яка приїхала в Україну з моніторинговою місією стану захисту прав дітей з фокусом у воєнному часі, провела зустріч з керівниками Рад адвокатів областей західного регіону.

Запрошені гості взяли участь у роботі круглого столу «Захист прав дітей в умовах воєнного стану», присвяченому питанню депортації українських дітей до рф. Учасники заходу активно обговорювали ситуацію, що склалася, і те, у який спосіб можна повернути дітей додому.

У своїх промовах доповідачі, а це – представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Львівській області Тарас Подвірний, начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ярослав Бордян та Голова Комітету з питань сімейного права та захисту прав і законних інтересів дитини Ради адвокатів Львівської області Наталія Ортинська висвітлили наявну ситуацію з депортацією українських дітей на територію рф. Також детально описали способи евакуації із зони активних бойових дій та наголосили на вдосконаленні методів повернення дітей із тимчасово окупованих територій і росії.

Українські та французькі адвокати домовились спільно працювати над пошуком правових шляхів вирішення проблем захисту українських дітей, які постраждали від збройної агресії рф в Україні.

Французька Республіка із самого початку повномасштабного вторгнення рф в Україну надає гуманітарну та військову допомогу. Багато українців, які були змушені евакуйовуватися з районів активних бойових дій, отримали тимчасовий прихисток у Франції. Уряд Франції виділив кошти на допомогу українським жінкам, які постраждали від сексуального насильства, а також на посилення охорони сексуального й репродуктивного здоров’я в Україні. З України до Франції організовано медичні евакуації, зокрема онкохворих дітей.

Предстаники адвокатського самоврядуванння висловили велику подяку делегації Національної ради адвокатів Франції за те, що в такий складний для країни час європейська спільнота всіляко допомагає українцям.

Популярні новини

Адвокатура

Детективи НАБУ вилучили матеріали адвокатського досьє

Сьогодні, 5 червня, детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшук у квартирі адвоката, який обліковується за Радою адвокатів Харківської області. Цього разу не обійшлося без порушень гарантій адвокатської діяльності.

19:32 Пн 05.06.23 1085

Анонси

IBA дає молодим адвокатам шанс безкоштовно відвідати конференцію…

З 29 жовтня по 3 листопада 2023 року в Парижі відбудеться щорічна конференція Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA). Адвокати віком до 35 років можуть отримати стипендію на участь у цьому заході.

15:33 Пн 05.06.23 300

Адвокатура

До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…

У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

17:41 Пт 02.06.23 583

Адвокатура

Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення

Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

14:42 Пт 02.06.23 890

Адвокатура

Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

10:21 Чт 01.06.23 951

Анонси

Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…

До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

16:33 Ср 31.05.23 637

Анонси

Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…

7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

15:04 Ср 31.05.23 599

Адвокатура

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

14:21 Ср 31.05.23 1620

Вестник:№5 травень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл