На запрошення НААУ делегація Національної ради адвокатів Франції перебуває з робочим візитом в Україні | НААУ

На запрошення НААУ делегація Національної ради адвокатів Франції перебуває з робочим візитом в Україні

Самоврядування
19:00 Пн 20.03.23 1180 Переглядів
Версія для друку

Делегація Національної ради адвокатів Франції на чолі з Президентом робочої групи з прав дитини Арно де Сен Ремі з робочим візитом перебуває в Україні на запрошення Національної асоціації адвокатів України.

18 березня 2023 року делегація Національної ради адвокатів Франції, яка приїхала в Україну з моніторинговою місією стану захисту прав дітей з фокусом у воєнному часі, провела зустріч з керівниками Рад адвокатів областей західного регіону.

Запрошені гості взяли участь у роботі круглого столу «Захист прав дітей в умовах воєнного стану», присвяченому питанню депортації українських дітей до рф. Учасники заходу активно обговорювали ситуацію, що склалася, і те, у який спосіб можна повернути дітей додому.

У своїх промовах доповідачі, а це – представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Львівській області Тарас Подвірний, начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ярослав Бордян та Голова Комітету з питань сімейного права та захисту прав і законних інтересів дитини Ради адвокатів Львівської області Наталія Ортинська висвітлили наявну ситуацію з депортацією українських дітей на територію рф. Також детально описали способи евакуації із зони активних бойових дій та наголосили на вдосконаленні методів повернення дітей із тимчасово окупованих територій і росії.

Українські та французькі адвокати домовились спільно працювати над пошуком правових шляхів вирішення проблем захисту українських дітей, які постраждали від збройної агресії рф в Україні.

Французька Республіка із самого початку повномасштабного вторгнення рф в Україну надає гуманітарну та військову допомогу. Багато українців, які були змушені евакуйовуватися з районів активних бойових дій, отримали тимчасовий прихисток у Франції. Уряд Франції виділив кошти на допомогу українським жінкам, які постраждали від сексуального насильства, а також на посилення охорони сексуального й репродуктивного здоров’я в Україні. З України до Франції організовано медичні евакуації, зокрема онкохворих дітей.

Предстаники адвокатського самоврядуванння висловили велику подяку делегації Національної ради адвокатів Франції за те, що в такий складний для країни час європейська спільнота всіляко допомагає українцям.

Популярні новини

Анонс

Оголошено дату II Турніру із судових дебатів для студентів-юристів

Для участі у II Турнірі із судових дебатів серед студентів-юристів, який у 2024 році організовує Національна асоціація адвокатів України, відібрано 48 учасників з різних регіонів України. Це на третину більше, ніж торік.

17:19 Пт 23.02.24 1287

Гарантії діяльності

Адвокатське декларування: про що свідчить мінливість позиції НАЗК?

Коли Конституційний Суд почав розглядати справу щодо подання декларацій представниками дисциплінарних органів адвокатури, у Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили про конституційну кризу та загрози усій системі декларування. Але раніше у цьому питанні чиновники мали зовсім іншу думку.

16:52 Пт 23.02.24 1405

Дискусія

Чому реєстраційні процедури не гарантують визнання державою права…

Аби не обмежувати себе строками позовної давності, органи прокуратури у земельних спорах почали підміняти віндикаційні позови негаторними. Це дало їм можливість переглядати підстави набуття права на землю будь-яким суб’єктом за будь-який період часу.

12:32 Пт 23.02.24 1637

Призначення

До протидії злочинам проти довкілля МРЕ долучилася представниця…

Міжнародній раді експертів з питань розслідування злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту (МРЕ), розширено сферу діяльності. До напряму протидії злочинам проти довкілля залучено заступницю голови Комітету НААУ з питань аграрного, земельного та довкілевого права Софію Шутяк.

11:31 Пт 23.02.24 1595

Видання

Судова практика у сімейних спорах: огляд рішень ВС

Висновки, викладені в постановах Верховного Суду, завжди викликають професійний інтерес у адвокатів, оскільки відображають критерії правильного застосування законодавства, беруться до уваги іншими судами та є обов’язковими для всіх суб’єктів владних повноважень.

16:46 Чт 22.02.24 2882

Дискусія

Ініціативи економічного бронювання оцінив голова комітету НААУ

Під час воєнного стану одним із найбільш актуальних питань залишається мобілізація та бронювання військовозобов’язаних працівників. Останнім часом почали говорити про економічне бронювання, яке покликане утворити стале джерело надходження коштів до держбюджету на утримання армії.

15:51 Чт 22.02.24 2953

Видання

Адвокатам дали рекомендації по роботі з трудовими договорами

Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Найбільш поширеною формою реалізації цього права є трудовий договір - угода між працівником і роботодавцем.

14:37 Чт 22.02.24 3522

Анонс

Адвокатів запрошують дослідити права людини в епоху цифрових…

28 лютого 2024 року в рамках Тижня КіберШотландії у НААУ відбудеться конференція на тему «Соціальна справедливість і цифрова економіка: кібербезпека, крипторегуляція, ШІ, права людини в епоху цифрових технологій».

13:49 Чт 22.02.24 2574

Вестник:№12 грудень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл