НААУ оголошує конкурс дитячих малюнків серед дітей адвокатів «Перемога дитячих сердець» | НААУ

НААУ оголошує конкурс дитячих малюнків серед дітей адвокатів «Перемога дитячих сердець»

Анонс
16:54 Пт 17.03.23 1710 Переглядів
Версія для друку

НААУ за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив у співпраці із Центром досліджень адвокатури і права оголошує про початок Всеукраїнського конкурсу малюнків серед дітей адвокатів за темою «Перемога дитячих сердець». Конкурс спрямований на виявлення творчо обдарованих дітей у сім’ях адвокатів та розвиток їх творчого потенціалу.

У Конкурсі можуть брати участь діти з сімей адвокатів України та адвокатів іноземних держав, які відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» набули право на заняття адвокатською діяльністю в Україні (де хоча б один з батьків є таким адвокатом).

Указаний проєкт буде реалізовано в декілька етапів. На першому з них буде здійснено відбір заявок на участь у конкурсі (20 березня 2023 року – 07 травня 2023 року). На другому проведено оцінку поданих заявок та визначення переможців (08 травня 2023 року – 19 травня 2023 року). А на третьому відбудеться нагородження переможців (01 червня 2023 року).

Для того щоб узяти участь у конкурсі, необхідно до  07 травня 2023 року заповнити заявку та надіслати її разом із малюнками у відсканованому вигляді на електронну пошту оргкомітету конкурсу advokatskalira@gmail.com. У випадку необхідності заявка може бути заповнена батьком/матір'ю дитини.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок, у трьох вікових категоріях:

  • молодша: від 5 до 9 років включно;
  • середня: від 10 до 13 років включно;
  • старша: від 14 до 17 років включно.

Вік учасників обчислюється станом на день проведення конкурсу.

Вимоги до оформлення та робіт учасників

У правому кутку малюнка має міститися паспорт конкурсної роботи з обов’язковою інформацією: П.І.Б. автора без скорочень, вік автора та назва роботи.

Тема конкурсу - «Перемога дитячих сердець». Малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків або педагогів. Розмір робіт не обмежується, їх не потрібно оформлювати рамкою, наклейками тощо. На конкурс можуть бути подані малюнки, виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно тощо) і в будь-якій техніці малювання (олія, акварель, туш, кольорові олівці, крейда тощо).

Учасник конкурсу має право надсилати не більше трьох робіт. Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

Переможців конкурсу визначатиме конкурсна комісія, до складу якої входять члени Комітету та художники.

Запрошуємо всіх дітей адвокатів узяти участь у конкурсі дитячого малюнка й поділитися з адвокатською спільнотою своїм талантом!

Положення про проведення конкурсу дитячого малюнка серед дітей адвокатів «Перемога дитячих сердець»

Координатори конкурсу: Комітет з гуманітарних питань і творчих ініціатив, що діє в складі НААУ, Центр досліджень адвокатури і права НААУ.

Голова Комітету: Наталія Пліса

Голова Центру: Ірина Василик

Голова оргкомітету Конкурсу: Наталія Дядик

Секретар оргкомітету Конкурсу: Марина Черненька

Телефон для довідок: +38 (066) 642 09 57, +38 (093) 882 53 86.

Текст і фото підготовлені командою Координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Законодавство

В адвокатів з’явиться новий обов’язок за КУПБ?

Обов’язок повідомляти керівника боржника про виявлення ознак неплатоспроможності або її загрози не властивий для адвокатської діяльності.

11:26 Чт 30.05.24 540

Cудова практика

Захисник не може змінювати апеляційну скаргу обвинуваченого, - ВП ВС

Хоча захисник і діє в інтересах підзахисного, він, однак, є самостійним учасником кримінального провадження із власною правосуб’єктністю, а його юридичне становище не тотожне становищу особи, захист якої він здійснює.

10:34 Чт 30.05.24 509

Законодавство

Довічне позбавлення жінок волі - лише за сукупністю вироків (проект)

Під час формування державної кримінально-правової політики важливо враховувати соціально-психологічні та психофізіологічні особливості жінок. Саме тому встановлення різних видів та розмірів кримінальних покарань не слід уважати дискримінацією за ознакою статі.

10:14 Ср 29.05.24 2065

Анонс

РАУ надасть роз’яснення з практичних питань адвокатської…

7 - 8 червня 2024 року відбудеться чергове засідання Ради адвокатів України, в ході якого орган адвокатського самоврядування традиційно розгляне низку запитів щодо надання роз’яснень з практичних питань застосування законодавства адвокатами України.

16:27 Вт 28.05.24 3519

Законодавство

Чи має суд примушувати сторони до миру?

Якщо в трудовому або сімейному спорі справа дійшла до суду, то у переважній більшості випадків сторони вже не бачать шляху для примирення.

15:47 Вт 28.05.24 3221

Cудова практика

Як відшкодовуються витрати на адвоката у разі часткового…

При вирішенні питань про відшкодування витрат на професійну правову допомогу та покладення на сторони судових витрат має враховуватися принцип пропорційності задоволених вимог.

15:24 Вт 28.05.24 3335

Законодавство

Малозначні спори: проект Закону прийнято, але із застереженням

Переглядаючи критерії малозначних спорів, запропоновані народними депутатами на виконання рішення Конституційного Суду, Верховна Рада врахує потребу внесення змін до порядку апеляційного та касаційного розгляду, а також врахує пропозиції, висловлені Верховним Судом.

16:12 Пн 27.05.24 4925

Законодавство

Ідею відображення посвідчення адвоката в Дії оцінили в НААУ

У цілому ідея відображення посвідчення адвоката України в електронному вигляді на вебпорталі «Дія» має позитивний характер. Водночас, необхідно враховувати положення Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які визначають повноваження органів адвокатського самоврядування.

14:19 Пн 27.05.24 4631

Вестник:№4 квітень 2024;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл