Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ оголошує конкурс дитячих малюнків серед дітей адвокатів «Перемога дитячих сердець»

НААУ оголошує конкурс дитячих малюнків серед дітей адвокатів «Перемога дитячих сердець»

Анонси
16:54 Пт 17.03.23 726 Переглядів
Версія для друку

НААУ за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив у співпраці із Центром досліджень адвокатури і права оголошує про початок Всеукраїнського конкурсу малюнків серед дітей адвокатів за темою «Перемога дитячих сердець». Конкурс спрямований на виявлення творчо обдарованих дітей у сім’ях адвокатів та розвиток їх творчого потенціалу.

У Конкурсі можуть брати участь діти з сімей адвокатів України та адвокатів іноземних держав, які відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» набули право на заняття адвокатською діяльністю в Україні (де хоча б один з батьків є таким адвокатом).

Указаний проєкт буде реалізовано в декілька етапів. На першому з них буде здійснено відбір заявок на участь у конкурсі (20 березня 2023 року – 07 травня 2023 року). На другому проведено оцінку поданих заявок та визначення переможців (08 травня 2023 року – 19 травня 2023 року). А на третьому відбудеться нагородження переможців (01 червня 2023 року).

Для того щоб узяти участь у конкурсі, необхідно до  07 травня 2023 року заповнити заявку та надіслати її разом із малюнками у відсканованому вигляді на електронну пошту оргкомітету конкурсу advokatskalira@gmail.com. У випадку необхідності заявка може бути заповнена батьком/матір'ю дитини.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок, у трьох вікових категоріях:

  • молодша: від 5 до 9 років включно;
  • середня: від 10 до 13 років включно;
  • старша: від 14 до 17 років включно.

Вік учасників обчислюється станом на день проведення конкурсу.

Вимоги до оформлення та робіт учасників

У правому кутку малюнка має міститися паспорт конкурсної роботи з обов’язковою інформацією: П.І.Б. автора без скорочень, вік автора та назва роботи.

Тема конкурсу - «Перемога дитячих сердець». Малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків або педагогів. Розмір робіт не обмежується, їх не потрібно оформлювати рамкою, наклейками тощо. На конкурс можуть бути подані малюнки, виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно тощо) і в будь-якій техніці малювання (олія, акварель, туш, кольорові олівці, крейда тощо).

Учасник конкурсу має право надсилати не більше трьох робіт. Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

Переможців конкурсу визначатиме конкурсна комісія, до складу якої входять члени Комітету та художники.

Запрошуємо всіх дітей адвокатів узяти участь у конкурсі дитячого малюнка й поділитися з адвокатською спільнотою своїм талантом!

Положення про проведення конкурсу дитячого малюнка серед дітей адвокатів «Перемога дитячих сердець»

Координатори конкурсу: Комітет з гуманітарних питань і творчих ініціатив, що діє в складі НААУ, Центр досліджень адвокатури і права НААУ.

Голова Комітету: Наталія Пліса

Голова Центру: Ірина Василик

Голова оргкомітету Конкурсу: Наталія Дядик

Секретар оргкомітету Конкурсу: Марина Черненька

Телефон для довідок: +38 (066) 642 09 57, +38 (093) 882 53 86.

Текст і фото підготовлені командою Координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл