Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Центр досліджень адвокатури і права НААУ звітує про діяльність у 2022 році

Центр досліджень адвокатури і права НААУ звітує про діяльність у 2022 році

Адвокатура
10:00 Ср 08.03.23 1038 Переглядів
Версія для друку

За 2022 році, попри війну і якийсь час закриті архіви та бібліотеки, Центру все ж вдалося закінчити дослідження і підготувати до друку монографію з серії «Регіональна адвокатура України» з історії адвокатури міста Києва, а також Календар, присвячений 10-й річниці НААУ, який буде доступний для всіх на сайті НААУ.

Дослідники Центру продовжили свою наукову діяльність, публікацію статей, участь у конференціях, зокрема, взяли участь у міжнародних конференціях у Тернополі, Харкові, Кракові та Познані.

Продовжувалася просвітницька діяльність через вебінари для адвокатів і студентів, а також популяризаційна робота Проекту «Історія адвокатури України» спільно з українським радіо та Українською поштою, підготовлено ювілейну марку «НААУ 10 років успіху».

Проведено круглий стіл на базі Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника і передано правничу бібліотеку адвоката Олекси Коссака у Музей адвокатури Івано-Франківщини та бібліотеки Юридичного Інституту.

З ініціативи Центру відбулося перейменування Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені адвоката Б. Козубського села Раковець Збаразького району Тернопільської області на Раковецьку гімназію імені адвоката Бориса Козубського Вишнівецької селищної ради Кременецького району Тернопільської області.

Налагоджено роботу із Національним педагогічним університетом ім. М. Драгоманова щодо відкриття Кабінету-музею історії адвокатури, з Навчально-науковим інститутом права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» щодо відкриття кабінету-музею історії адвокатури Рівненщини.

У 2022 році Центр розпочав 2 нових проекти, пов'язаних із війною:

1. Проект «Адвокатура в час війни» - збір інформації про адвокатів, які загинули, спогадів адвокатів, які беруть участь у війні у лавах ЗСУ тощо.

2. Проект «Творчість адвокатів в час війни», спільно з Комітетом з гуманітарних питань і творчих ініціатив НААУ. Збір творчих робіт адвокатів, написаних чи створених під час війни. Твори адвокатів в час війни публікуються на сторінці Проекту «Історія адвокатури України» у Facebook.

Детальніше зі Звітом Центру досліджень адвокатури і права НААУ за 2022 рік можна ознайомитись за посиланням.

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл