Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Ірина Василик провела майстер-клас для викладачів та студентів Київського університету права НАН України з історії адвокатури та правил адвокатської етики

Ірина Василик провела майстер-клас для викладачів та студентів Київського університету права НАН України з історії адвокатури та правил адвокатської етики

Адвокатура
16:08 Вт 07.03.23 1142 Переглядів
Версія для друку

Проректор Вищої школи адвокатури, керівник Центру досліджень адвокатури і права НААУ Ірина Василик провела майстер-клас для Київського університету права Національної академії наук України.

Захід відбувся 2 березня 2023 року за ініціативи доцента КУП НАНУ Савки Олександра Івановича, за участі викладачів та студентів 2 курсу денної форми навчання.

«Робота із вищими навчальними закладами завжди була пріоритетною для Центру досліджень адвокатури і права, оскільки саме там формується нове покоління юристів, майбутніх адвокатів, які повинні усвідомлювати роль і значення адвокатури, як правового інституту, генезу його розвитку, знати найяскравіших його представників і їхню роль у процесі українського державотворення. На своїх теренах наш народ має достатньо знань, мудрості і бажання для побудови розвинутої, демократичної і правової держави, запорукою чого є молодь і її сумлінне навчання та здатність вчасного використання можливостей сьогодення», - наголосила доповідач.

В ході зустрічі відбулося жваве обговорення питань порівняння інституту адвокатури вітчизняних та європейських реалій, зокрема, участі українських адвокатів в зарубіжній правовій системі, їх залучення у професійну діяльність інших країн у зв’язку із вимушеною евакуацією й питання одночасного збереження статусу українського адвоката.

Окрема увага була приділена правилам адвокатської етики, зокрема, роботі українських адвокатів з іноземними колегами, що викликало особливий інтерес у слухачів. Студенти та викладачі ознайомилися із новітніми науковими дослідженнями у галузі історії адвокатури, а також отримали цінні поради щодо співпраці із НААУ.

«Формат різних форм співпраці із ВНЗ юридичного спрямування й надалі залишатиметься у полі зору діяльності Центру досліджень адвокатури і права. Така співпраця сприяє поєднанню теорії і практики, які повинні бути нероздільні, залученню професорсько-викладацького складу та студентства до досліджень історії і розвитку інституту адвокатури, збереження його традицій, формуванню високої якості молодого покоління правників і адвокатів», - переконана Ірина Василик.

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл