Ірина Василик провела майстер-клас для викладачів та студентів Київського університету права НАН України з історії адвокатури та правил адвокатської етики | НААУ

Ірина Василик провела майстер-клас для викладачів та студентів Київського університету права НАН України з історії адвокатури та правил адвокатської етики

Етика
16:08 Вт 07.03.23 1751 Переглядів
Версія для друку

Проректор Вищої школи адвокатури, керівник Центру досліджень адвокатури і права НААУ Ірина Василик провела майстер-клас для Київського університету права Національної академії наук України.

Захід відбувся 2 березня 2023 року за ініціативи доцента КУП НАНУ Савки Олександра Івановича, за участі викладачів та студентів 2 курсу денної форми навчання.

«Робота із вищими навчальними закладами завжди була пріоритетною для Центру досліджень адвокатури і права, оскільки саме там формується нове покоління юристів, майбутніх адвокатів, які повинні усвідомлювати роль і значення адвокатури, як правового інституту, генезу його розвитку, знати найяскравіших його представників і їхню роль у процесі українського державотворення. На своїх теренах наш народ має достатньо знань, мудрості і бажання для побудови розвинутої, демократичної і правової держави, запорукою чого є молодь і її сумлінне навчання та здатність вчасного використання можливостей сьогодення», - наголосила доповідач.

В ході зустрічі відбулося жваве обговорення питань порівняння інституту адвокатури вітчизняних та європейських реалій, зокрема, участі українських адвокатів в зарубіжній правовій системі, їх залучення у професійну діяльність інших країн у зв’язку із вимушеною евакуацією й питання одночасного збереження статусу українського адвоката.

Окрема увага була приділена правилам адвокатської етики, зокрема, роботі українських адвокатів з іноземними колегами, що викликало особливий інтерес у слухачів. Студенти та викладачі ознайомилися із новітніми науковими дослідженнями у галузі історії адвокатури, а також отримали цінні поради щодо співпраці із НААУ.

«Формат різних форм співпраці із ВНЗ юридичного спрямування й надалі залишатиметься у полі зору діяльності Центру досліджень адвокатури і права. Така співпраця сприяє поєднанню теорії і практики, які повинні бути нероздільні, залученню професорсько-викладацького складу та студентства до досліджень історії і розвитку інституту адвокатури, збереження його традицій, формуванню високої якості молодого покоління правників і адвокатів», - переконана Ірина Василик.

Популярні новини

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 251

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 1927

За кордоном

Як оформити паспорти українцям в Північній Ірландії? (вебінар)

Громадяни України, які через війну тимчасово перебувають в Північній Ірландії, можуть записатися на прийом до консульських установ в межах консульського округу в місті Единбург. Там надаються послуги з оформлення паспортного документа, реєстрації народження дитини, продовження дії паспорта та отримання проїзного документа для повернення в Україну.

13:26 Чт 11.04.24 1994

Законодавство

Місцеве самоврядування: огляд останніх законодавчих новел

З жовтня 2023 року по березень 2024 року розроблено та прийнято велику кількість законодавчих актів, що стосуються вирішення стратегічних завдань державних органів та органів місцевого самоврядування. Більшість з них пов’язані з подоланням наслідків воєнних дій в Україні.

11:34 Чт 11.04.24 2055

Дискусія

Усиновлення дітей за кордоном прокоментувала голова Комітету НААУ

Національне законодавство надає перевагу усиновлення українським громадянам. Разом із тим, коли вичерпано такі можливості, дітей можуть усиновити і іноземці. В умовах повномасштабного вторгнення, коли чимало дітей опинилися за кордоном, питання набуло особливого значення.

16:12 Ср 10.04.24 3332

Законодавство

Економічне бронювання краще за невизначеність, - голова Комітету…

Концепція економічного бронювання військовозобов’язаних працівників українськими підприємствами, яку мають утілити у проекті Закону №10449 про посилення мобілізації, покликана збільшити надходження коштів для потреб армії. Чого від неї чекати?

14:54 Ср 10.04.24 4236

Різне

Повідомлення про розгляд позову у справі № 640/1859/22

НААУ повідомляє про те, що Київський окружний адміністративний суд прийняв до нового розгляду позовну заяву в адміністративній справі № 640/1859/22 за позовом Плескача В`ячеслава Юрійовича до Недержавної некомерційної професійної організації «Національна асоціація адвокатів України» в особі Ради адвокатів України, за участю третьої особи Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

13:47 Вт 09.04.24 4693

Cудова практика

Хай спробують, а ми подивимось, - заступник голови ВС про…

«Якщо йдеться про те, чи можуть адвокати використовувати штучний інтелект для того, щоб створювати документи, які вони подадуть у судовому процесі, то, мабуть, тільки практика буде критерієм істини».

13:12 Вт 09.04.24 3552

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл