Комітет з гуманітарних питань та творчих ініціатив звітує про свою діяльність у 2022 році | НААУ

Комітет з гуманітарних питань та творчих ініціатив звітує про свою діяльність у 2022 році

Самоврядування
13:13 Пт 03.02.23 927 Переглядів
Версія для друку

У 2022 році Комітет з гуманітарних питань та творчих ініціатив у співпраці із Центром досліджень адвокатури і права НААУ на своїй сторінці у Facebook започаткував проєкт «Творчість адвокатів у час війни». Проєкт присвячено адвокатам, які у такий важкий час не опустили руки і продовжують творчу діяльність для підтримання колег, рідних і друзів. Так, з червня на сторінці Комітету опубліковано творчість адвокатів-митців: Наталії Пліси, Анни Мацієвської, Олексія Куревіна, Олексія Чайки, Юлії Газізової, Олександра Лавренчука, Іванни Голуб, Марини Черненької, Олександра Черниха та ін.

Члени Ради Комітету активно брали участь у різноманітних поетичних конкурсах та художніх виставках у тому числі й міжнародних.

У грудні у Віснику НААУ за ініціативи членів Ради Комітету було опубліковано статтю «Мистецтво й адвокатура – несумісне в сумісному», в якій проведено порівняльний аналіз деяких творчих адвокатів з історії України та сьогодення. Її метою є популяризація творчості в адвокатському середовищі й суспільстві в цілому.

Про всі події детальніше можна дізнатися у Звіті Комітету.

Комітет з гуманітарних питань і творчих ініціатив завжди відкритий для спільних проєктів і підтримує найкращі ініціативи!

Текст і фото підготовлено командою Координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Етика

Чи можливі спільні етичні правила для суддів, адвокатів та…

Адвокатська, прокурорська та суддівська спільноти вже намагалися створити етичні правила, єдині для юридичних професій. Наразі це не увінчалося успіхом. Але тема є цікавою і заслуговує на поглиблене вивчення.

14:37 Чт 18.04.24 1123

Дискусія

Проблеми мобілізації в аспекті порушення прав людини озвучили…

Сьогодні відсутні ефективні механізми протидії порушенням прав людини у питаннях мобілізації. Тому адвокатам необхідно об’єднати зусилля та узагальнити наявні факти з метою напрацювання спільних заходів реагування на виклики.

12:49 Чт 18.04.24 1635

Гарантії діяльності

Справедливість для адвокатів на ТОТ: критерії обговорили очільники…

Однією із тем, що сьогодні обговорюються професійною юридичною спільнотою, залишається проблема діяльності українських адвокатів на тимчасово окупованих територіях. Наскільки правомірними є ініціативи її криміналізації?

9:41 Чт 18.04.24 1502

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 2742

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 4107

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 4128

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 5773

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 4767

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл