Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з гуманітарних питань та творчих ініціатив звітує про свою діяльність у 2022 році

Комітет з гуманітарних питань та творчих ініціатив звітує про свою діяльність у 2022 році

Адвокатура
13:13 Пт 03.02.23 585 Переглядів
Версія для друку

У 2022 році Комітет з гуманітарних питань та творчих ініціатив у співпраці із Центром досліджень адвокатури і права НААУ на своїй сторінці у Facebook започаткував проєкт «Творчість адвокатів у час війни». Проєкт присвячено адвокатам, які у такий важкий час не опустили руки і продовжують творчу діяльність для підтримання колег, рідних і друзів. Так, з червня на сторінці Комітету опубліковано творчість адвокатів-митців: Наталії Пліси, Анни Мацієвської, Олексія Куревіна, Олексія Чайки, Юлії Газізової, Олександра Лавренчука, Іванни Голуб, Марини Черненької, Олександра Черниха та ін.

Члени Ради Комітету активно брали участь у різноманітних поетичних конкурсах та художніх виставках у тому числі й міжнародних.

У грудні у Віснику НААУ за ініціативи членів Ради Комітету було опубліковано статтю «Мистецтво й адвокатура – несумісне в сумісному», в якій проведено порівняльний аналіз деяких творчих адвокатів з історії України та сьогодення. Її метою є популяризація творчості в адвокатському середовищі й суспільстві в цілому.

Про всі події детальніше можна дізнатися у Звіті Комітету.

Комітет з гуманітарних питань і творчих ініціатив завжди відкритий для спільних проєктів і підтримує найкращі ініціативи!

Текст і фото підготовлено командою Координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл