Молодіжний комітет - UNBA NextGen презентує звіт за 2022 рік | НААУ

Молодіжний комітет - UNBA NextGen презентує звіт за 2022 рік

Самоврядування
14:56 Ср 01.02.23 1052 Переглядів
Версія для друку

У 2022 році Молодіжний комітет НААУ працював у таких напрямах:

1. «Hello, it’s UNBA» (знайомство з НААУ)

Молодіжний комітет презентував пам’ятку з відповідями на запитання адвокатів щодо вирішення робочих моментів з радами адвокатів регіонів під час війни, участі у заходах з підвищення кваліфікації тощо. Також представники Комітету брали участь у засіданнях органів адвокатського самоврядування.

Минулого року Комітет привітав колег із Днем адвокатури України. 19 грудня презентовано відео, у якому члени Ради та регіональні представники NextGen висловили вітання та побажання для адвокатів.

2. «In young we trust» (молодь, стажування, робота із ЗВО)

За ініціативою молодіжного комітету проведено круглий стіл для студентів і молодих юристів на тему «Успішний старт: що потрібно знати для побудови кар’єри юриста. Як знайти роботу мрії?». Слухачі мали змогу дізнатися на заході про пошук роботи і написання резюме, початок практики у професії і перших клієнтів, як стати адвокатом, комунікацію у професії адвоката, а також особливості здійснення форм адвокатської діяльності.

3. Навчальні заходи й розвиток soft skills

UNBA NextGen провів 24 вебінари на актуальні теми та проблеми у період воєнного стану. Заходи організовані спільно з комітетами НААУ та  Вищою школою адвокатури НААУ. У 2022 році UNBA NextGen співпрацював із комітетами з трудового права, з гуманітарних питань і творчих ініціатив, з питань банкрутства, з питань захисту бізнесу та інвесторів, з цивільного права та процесу, з питань захисту прав осіб з інвалідністю.

Крім того, молодіжний комітет запустив рубрику #порадиадвокатівNextGen. Члени Ради та регіональні представники Комітету ділилися корисними й актуальними матеріалами та публікаціями (трудові, міграційні, військові, гуманітарні питання тощо), які розміщувалися у соціальних мережах NextGen.

4. Міжнародна співпраця

У 2022 році UNBA NextGen активно співпрацював з Європейською асоціацією молодих юристів (European Young Bar Association). Представники EYBA з перших днів повномасштабного вторгнення рф підтримують Україну та українських адвокатів.

25 червня на Міжнародній літній конференції EYBA-2022 під час загальних зборів членів правління Голову молодіжного комітету Сергія Барбашина обрано Віце-президентом EYBA, його заступницю Юлію Сергет - членом Дослідницького комітету EYBA, а член Ради NextGen Олег Клим’юк увійшов до складу Комітету EYBA східного регіонального партнерства. Крім того, Комітетом підготовлено серію статей про співпрацю UNBA NextGen та Європейської асоціації молодих адвокатів, у яких висвітлено інформацію про можливості для адвокатів і колегіальні органи EYBA.

Також із червня NextGen є членом Міжнародної асоціації молодих юристів (International Association of Young Lawyers, AIJA).

Вагомим досягненням UNBA NextGen залишається залучення та об'єднання молодих адвокатів з різних регіонів нашої країни. Адже Комітет має всеукраїнське спрямування, і кожен регіон – це частина адвокатської спільноти NextGen. У 2022 році працювали 20 регіонів: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області.

Ознайомитися детальніше зі звітом молодіжного комітету НААУ - UNBA NextGen можна за посиланням.

Крім того, про діяльність Комітету можна дізнатися на ресурсах НААУ, у тому числі соціальних мережах NextGen у Facebook, Instagram, Telegram та Youtube.

Текст і фото підготовлені командою Координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Етика

Чи можливі спільні етичні правила для суддів, адвокатів та…

Адвокатська, прокурорська та суддівська спільноти вже намагалися створити етичні правила, єдині для юридичних професій. Наразі це не увінчалося успіхом. Але тема є цікавою і заслуговує на поглиблене вивчення.

14:37 Чт 18.04.24 1024

Дискусія

Проблеми мобілізації в аспекті порушення прав людини озвучили…

Сьогодні відсутні ефективні механізми протидії порушенням прав людини у питаннях мобілізації. Тому адвокатам необхідно об’єднати зусилля та узагальнити наявні факти з метою напрацювання спільних заходів реагування на виклики.

12:49 Чт 18.04.24 1533

Гарантії діяльності

Справедливість для адвокатів на ТОТ: критерії обговорили очільники…

Однією із тем, що сьогодні обговорюються професійною юридичною спільнотою, залишається проблема діяльності українських адвокатів на тимчасово окупованих територіях. Наскільки правомірними є ініціативи її криміналізації?

9:41 Чт 18.04.24 1403

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 2642

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 4011

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 4031

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 5676

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 4763

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл