8 лютого у НААУ відбудеться панельна дискусія «Все про помічника адвоката: від студентської лави до власної практики» | НААУ

8 лютого у НААУ відбудеться панельна дискусія «Все про помічника адвоката: від студентської лави до власної практики»

Анонс
13:20 Вт 31.01.23 1031 Переглядів
Версія для друку

НААУ за ініціативою молодіжного комітету - UNBA NextGen організовує панельну дискусію «Все про помічника адвоката: від студентської лави до власної практики».

Дата і час проведення: 8 лютого 2023 року, 15:00.

Формат заходу: онлайн (Zoom).

Питання для обговорення

1. Як стати помічником адвоката. Положення про помічника адвоката.

2. Кадрове оформлення та внесення відомостей про помічника в ЄРАУ.

3. Практичні поради з підбору помічника, подальшій взаємодії та побудові ефективної співпраці. Проблемні моменти у відносинах адвокат-помічник, як їх уникнути.

4. Переваги і недоліки у роботі помічника адвоката.

5. Відносини помічника адвоката з органами державної влади.

6. Діяльність помічника адвоката в контексті ПАЕ, рішень РАУ.

Спікери:

- Алевтина Башкєєва - член Ради та регіональний представник UNBA NextGen у Дніпропетровській області, член КДКА Дніпропетровської області;

- Андрій Іваницький – регіональний представник UNBA NextGen у Хмельницькій області, доктор філософії з права, доцент кафедри міжнародного та європейського права ХУУП імені Леоніда Юзькова;

- Ігор Андрєєв - член Ради та регіональний представник UNBA NextGen в Одеській області, керуючий партнер адвокатського об’єднання «KAIZEN», секретар і член Ради Комітету з будівельного права НААУ;

- Жанна Грушко - заступник Голови UNBA NextGen, регіональний представник UNBA NextGen у Вінницькій області, к. ю. н, член Центру сімейного права ВША НААУ;

- Алла Філатова - член Ради та регіональний представник UNBA NextGen у Рівненській області, заступник голови Ради адвокатів Рівненської області;

- Ольга Якименко - регіональний представник UNBA NextGen у Сумській області.

Модератори:

- Тетяна Рабко - регіональний представник UNBA NextGen у Донецькій області, член Ради Комітету з питань електронного судочинства та кібербезпеки адвокатської діяльності, що діє в складі НААУ, член Ради Комітету з питань гендерної політики НААУ;

- Юлія Сергет - заступник Голови UNBA NextGen, регіональний представник UNBA NextGen у Херсонській області, член Дослідницького комітету European Young Bar Association.

Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://bit.ly/3HxIYFq.

Контактна особа: Аліна Черемис, a.cheremys@unba.org.ua

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Анонс

Оголошено дату II Турніру із судових дебатів для студентів-юристів

Для участі у II Турнірі із судових дебатів серед студентів-юристів, який у 2024 році організовує Національна асоціація адвокатів України, відібрано 48 учасників з різних регіонів України. Це на третину більше, ніж торік.

17:19 Пт 23.02.24 1309

Гарантії діяльності

Адвокатське декларування: про що свідчить мінливість позиції НАЗК?

Коли Конституційний Суд почав розглядати справу щодо подання декларацій представниками дисциплінарних органів адвокатури, у Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили про конституційну кризу та загрози усій системі декларування. Але раніше у цьому питанні чиновники мали зовсім іншу думку.

16:52 Пт 23.02.24 1439

Дискусія

Чому реєстраційні процедури не гарантують визнання державою права…

Аби не обмежувати себе строками позовної давності, органи прокуратури у земельних спорах почали підміняти віндикаційні позови негаторними. Це дало їм можливість переглядати підстави набуття права на землю будь-яким суб’єктом за будь-який період часу.

12:32 Пт 23.02.24 1661

Призначення

До протидії злочинам проти довкілля МРЕ долучилася представниця…

Міжнародній раді експертів з питань розслідування злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту (МРЕ), розширено сферу діяльності. До напряму протидії злочинам проти довкілля залучено заступницю голови Комітету НААУ з питань аграрного, земельного та довкілевого права Софію Шутяк.

11:31 Пт 23.02.24 1617

Видання

Судова практика у сімейних спорах: огляд рішень ВС

Висновки, викладені в постановах Верховного Суду, завжди викликають професійний інтерес у адвокатів, оскільки відображають критерії правильного застосування законодавства, беруться до уваги іншими судами та є обов’язковими для всіх суб’єктів владних повноважень.

16:46 Чт 22.02.24 2904

Дискусія

Ініціативи економічного бронювання оцінив голова комітету НААУ

Під час воєнного стану одним із найбільш актуальних питань залишається мобілізація та бронювання військовозобов’язаних працівників. Останнім часом почали говорити про економічне бронювання, яке покликане утворити стале джерело надходження коштів до держбюджету на утримання армії.

15:51 Чт 22.02.24 2980

Видання

Адвокатам дали рекомендації по роботі з трудовими договорами

Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Найбільш поширеною формою реалізації цього права є трудовий договір - угода між працівником і роботодавцем.

14:37 Чт 22.02.24 3556

Анонс

Адвокатів запрошують дослідити права людини в епоху цифрових…

28 лютого 2024 року в рамках Тижня КіберШотландії у НААУ відбудеться конференція на тему «Соціальна справедливість і цифрова економіка: кібербезпека, крипторегуляція, ШІ, права людини в епоху цифрових технологій».

13:49 Чт 22.02.24 2574

Вестник:№12 грудень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл