Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики презентує звіт за 2022 рік

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики презентує звіт за 2022 рік

Адвокатура
17:27 Чт 19.01.23 769 Переглядів
Версія для друку

У 2022 році Комітет провів загалом 4 засідання. На робочих зустрічах члени Комітету обговорювали звіти та плани діяльності. Присутні мали змогу підвищити свої професійні та особисті навички, адже на засідання запрошували зовнішніх експертів.

Комітет брав участь у підготовці тематичних статей і доповідей у сфері медичного права для українських та іноземних видань.

За ініціативою Комітету проведено 6 заходів, а члени Комітету брали участь у 28-ми заходах, серед яких: вебінари, лекції, науково-практичні конференції, конгреси, засідання комітетів ВРУ.

Також 5 серпня Комітет відзначив 5-ту річницю діяльності. На урочистому засіданні презентовано брошуру про роботу Комітету: історія успіху діяльності та книгу “Воєнне” медичне право в запитаннях і відповідях”.

Протягом минулого року представники Комітету брали участь в організації та проведенні 5-ти науково-практичних заходів у сфері медичного права спільно з Вищою школою адвокатури НААУ. На базі навчальної платформи члени Комітету готували відповіді на питання адвокатів за результатами проведених семінарів, вебінарів. Крім того, Комітет вів рубрику щотижневих правових новин у сфері медичного права.

У 2022 році члени Комітету підготували науково-практичні висновки до 5-ти законопроектів.

Детальніше зі звітом Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики за 2022 рік можна ознайомитися за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл