"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

НААУ привітала Фернанду де Алмейда Пінейру з обранням Президентом Ордену адвокатів Португалії

Привітання
11:00 Чт 19.01.23 1959 Переглядів
Версія для друку

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова надіслала привітання сеньйорі Фернанді де Алмейда Пінейру з обранням Президентом Ордену адвокатів Португалії.

«НААУ цінує співпрацю на основі взаєморозуміння та поваги, дружні стосунки, які на цей час склалися із Орденом адвокатів Португалії. Ми вдячні португальським адвокатам за підтримку народу України у тяжкий час, величезну допомогу, яку вони надали українцям, що отримали тимчасовий захист від війни у Португальській Республіці. Сподіваємось на продовження та розвиток співпраці між професійними організаціями адвокатів наших держав», - йдеться у листі.

Церемонія приведення на посаду новообраного Президента Ордену адвокатів Португалії Фернанди де Алмейда Пінейру відбулась 9 січня 2023 року.

Популярні новини

Для адвокатів і судових експертів потрібні спільні навчальні програми — НААУ

Дискусія

Для адвокатів і судових експертів потрібні спільні навчальні…

Від розуміння адвокатом природи та меж судової експертизи залежить якість правової позиції у справі. Тому спільні навчальні програми для адвокатів і судових експертів є нагальною необхідністю.

17:31 Пт 24.07.26 156
НААУ напрацьовує концепцію Центру експертних досліджень

Взаємодія

НААУ напрацьовує концепцію Центру експертних досліджень

У Національній асоціації адвокатів України розпочали роботу над концепцією Центру експертних досліджень, який має забезпечити адвокатам та їхнім клієнтам доступ до спеціальних знань і можливість професійної перевірки експертних висновків.

16:27 Пт 24.07.26 196
5 типових помилок адвоката у спілкуванні з клієнтом

Навчання

5 типових помилок адвоката у спілкуванні з клієнтом

«Ви ж казали, що ми виграємо», — такі претензії до адвоката можуть виникнути, якщо на початку роботи він не встановив з клієнтом чітких правил. Яких помилок у спілкуванні варто уникати, щоб не створювати хибних очікувань і взаємних претензій?

17:34 Чт 23.07.26 572
Як зменшити ризик доступу до даних клієнтів під час обшуку в адвоката

Навчання

Як зменшити ризик доступу до даних клієнтів під час обшуку в…

Чутливі відомості, повʼязані із наданням правничої допомоги, потребують завчасного захисту. На повсякденних пристроях варто зберігати мінімум такої інформації, а доступ до документів і листування – максимально ускладнити. Також не буде зайвим визначити алгоритм дій на випадок слідчої дії.

9:24 Чт 23.07.26 558
Захист постраждалих від війни: комітет НААУ узагальнив результати роботи

Захист військових

Захист постраждалих від війни: комітет НААУ узагальнив результати…

За період із березня по липень Комітет НААУ з питань захисту постраждалих від збройної агресії проти України, компенсаційних механізмів та євроінтеграційного правового забезпечення відновлення опрацював 140 звернень військовослужбовців і членів їхніх родин у межах проєкту «Адвокат+», підготував понад 30 практичних пам’яток, а також напрацював 23 пропозиції змін до нормативно-правових актів.

15:12 Ср 22.07.26 794
За виданнями ВША НААУ вчитимуть майбутніх правників

Навчання

За виданнями ВША НААУ вчитимуть майбутніх правників

Навчальні матеріали Вищої школи адвокатури НААУ з електронного судочинства, цифровізації виконання рішень та інформаційної безпеки включили до методичного забезпечення дисципліни для студентів-правників Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

11:04 Ср 22.07.26 475
Як адвокату перестати бути собі суддею – поради психологині

Навчання

Як адвокату перестати бути собі суддею – поради психологині

Професійний самоаналіз допомагає адвокату побачити помилку і визначити, що можна покращити. Але іноді окрема невдача перетворюється на висновок про власну некомпетентність, посилює тривогу і може змусити відкладати роботу або відмовлятися від нових можливостей.

9:19 Вт 21.07.26 432
Робота з нерезидентами: де для ІТ-бізнесу виникають податкові ризики

Дискусія

Робота з нерезидентами: де для ІТ-бізнесу виникають податкові…

Які податкові наслідки має оплата іноземному постачальнику хмарної інфраструктури та чи створює робота українського фахівця в інтересах нерезидента ризик виникнення його постійного представництва в Україні? Відповіді залежать не від назви договору чи належності бізнесу до ІТ-сектору, а від фактичного змісту операцій.

16:47 Пн 20.07.26 580

Вестник:Адвокат+;
№6 червень 2026 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл