"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
НААУ висловлює щирі співчуття родинам загиблих під час трагедії у Броварах
18 січня 2023 року сталося падіння гвинтокрила у Броварах, коли він прямував у зону бойових дій.
Жахлива трагедія забрала життя 17 людей, серед яких одна дитина та керівництво Міністерства внутрішніх справ України - Міністр МВС Денис Монастирський, його заступник Євген Єнін та Держсекретар МВС Юрій Лубкович.
Це непомірна втрата для всього українського народу загалом та юридичної спільноти зокрема - Денис Монастирський та Євген Єнін були представниками юридичної професії та знаними професіоналами своєї справи, які зробили неоціненний внесок у розбудову правової держави та становлення в Україні високих правових стандартів.
Адвокатська спільнота висловлює щирі співчуття рідним та близьким всіх загиблих у цій страшній трагедії, розділяє біль втрати кожного з вас та сумує разом з вами у годину скорботи.
Вічна пам'ять загиблим...
Популярні новини
Захист військових
НААУ розвиває напрям правового супроводу постраждалих від війни
Комітет НААУ з питань захисту постраждалих від збройної агресії проти України, компенсаційних механізмів та євроінтеграційного правового забезпечення відновлення продовжує роботу над форматами допомоги військовим, ветеранам, членам їхніх родин і бізнесу, що зазнав шкоди внаслідок війни.
Дискусія
Гендерне врядування як інструмент юридичної практики дослідили…
27 травня у НААУ відбулася фахова дискусія «Гендерна політика та урядування в юридичній практиці», ініційована Комітетом НААУ з питань гендерної політики. Під час заходу учасники обговорили методичні рекомендації, підготовлені для використання у юридичній практиці та правопросвітництві.
Дискусія
Гарантії захисту прав громадян на досудовому розслідуванні…
Захист прав громадян на досудовому розслідуванні потребує передусім належного судового контролю, зрозумілих правил для сторін кримінального провадження та практичних механізмів реагування на порушення.
Регіони
Центр адвокатури в Дніпрі розпочав практичні заходи для студентів
Новостворений Центр адвокатури в Університеті митної справи та фінансів розпочав серію практичних заходів для студентів-правників. Перші майстер-класи мають стати частиною співпраці адвокатури та юридичної освіти у Дніпропетровському регіоні.
Євроінтеграція
НААУ представила CCBE адвокатську реформу та виклики
Реформа адвокатури, євроінтеграційні зобов’язання України, гарантії незалежності професії та практики адвокатського самоврядування в європейських країнах – ці питання стали предметом обговорення Ради адвокатур та правничих товариств Європи (CCBE).
Законодавство
НААУ застерегла від послаблення відкритого конкурсу на держслужбі
Відновлення конкурсів на державній службі є необхідним після періоду воєнних спрощень. Та окремі положення законопроєкту № 13478-1 можуть зменшити роль відкритого конкурсу як запобіжника від політичного та адміністративного впливу.
Доступ до професії
Студентам ДТЕУ розповіли про перші кроки в адвокатурі
У Національній асоціації адвокатів України відбулася зустріч зі студентами факультету міжнародної торгівлі та права Державного торговельно-економічного університету.
Різне
Тактична медицина для адвокатів: у НААУ провели пілотний тренінг
У Національній асоціації адвокатів України відбувся пілотний майстер-клас із тактичної медицини «STOP THE BLEED» для адвокатів, організований Комітетом НААУ з питань захисту бізнесу та інвесторів спільно з Контрольно-рятувальною службою «Північ».