Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Адвокатура Туреччини висловила готовність надавати безоплатну правову допомогу громадянам України, які переїхали до Турецької Республіки

Адвокатура Туреччини висловила готовність надавати безоплатну правову допомогу громадянам України, які переїхали до Турецької Республіки

Адвокатура
18:26 Пн 16.01.23 1206 Переглядів
Версія для друку

16 січня 2023 року відбулась зустріч Представника НААУ в Турецькій Республіці (м. Анкара) Галини Козіної з Головою адвокатури Турецької Республіки (TBB) Ерінчем Сагканом.

Пан Ерінч подякував адвокатам України за дружність та висловив готовність співпрацювати між адвокатурами України та Туреччини. Він озвучив побажання особисто познайомитись з Головою НААУ, РАУ Лідією Ізовітовою та підписати меморандум про співпрацю.

Представники адвокатур двох країн обговорили перспективи співробітництва, зокрема, щодо обміну досвідом між українськими та турецькими адвокатами, створення сумісних міжнародних форумів тощо.

У важкі часи для України Пан Ерінч висловив готовність адвокатури Туреччини надавати матеріальну та моральну підтримку, а також безоплатну правову допомогу українським громадянам, які вимушено переїхали до Турецької Республіці через військову агресію росії проти України.

Також він запевнив у готовності турецьких адвокатів підтримувати українських колег, які тимчасово мешкають на території Туреччини.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл